Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studiuj na UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla młodzieży

Dział Promocji i Informacji UJ organizuje spotkania dla wszystkich przyszłych studentów oraz nauczycieli. Szczegółowy program wizyt, ofertę poszczególnych Wydziałów, proponowane terminy oraz zagadnienia i tematy spotkań można znaleźć na stronie Działu Promocji i Informacji UJ.

więcej o

Małopolska Noc Naukowców to wydarzenie adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale także do wszystkich fascynatów nauki. Największym zainteresowaniem cieszy się program przygotowany przez Uniwersytet Jagielloński, a to za sprawą badań prowadzonych z różnych dziedzin nauki, zarówno humanistycznych jak i ścisłych.

więcej o

Festiwal Nauki w Krakowie to prezentacja, w atrakcyjnej formie, działalności naukowej i dydaktycznej uczelni krakowskich oraz oferty kulturalnej studentów, a także spotkania, rozmowy i dyskusje mieszkańców Krakowa z pracownikami naukowymi i studentami.

więcej o

Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim organizowany jest od 1996 roku. Jego celem jest przybliżenie historii oświaty polskiej i europejskiej poprzez historię krakowskiej uczelni oraz osób ją tworzących. Biorący udział w konkursie uczestnicy walczą o możliwość studiowania na wybranych przez siebie kierunkach studiów.

więcej o

BeCom! to cykliczne spotkania dedykowane młodzieży szkół średnich, na których rozmawiamy z ekspertami o komunikacji, mediach i technologii. Każde spotkanie połączone jest z warsztatami. Patronem honorowym BeCom! jest Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

więcej o

Widok zawartości stron Widok zawartości stron