перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Jak założyć firmę na uczelni? Nowa publikacja CITTRU

15.06.2010
Jakie są metody komercjalizacji? Jak można pozyskać finansowanie na naukowe odkrycia? Jak promocja nauki łączy się z marketingiem wynalazków? Jak stworzyć biznesplan dla firmy lub projektu naukowo-wdrożeniowego? Jak rozwijać firmę naukową?
Читати ще o Jak założyć firmę na uczelni? Nowa publikacja CITTRU

14.06.2010
W związku ze zbliżającym się okresem wakacji ustalono zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Читати ще o Zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów UJ

Profesorowie UJ wśrod nowych członków PAN

11.06.2010
Podczas 114 sesji Zgromadzenia Ogólnego Polskiej Akademii Nauk profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali wybrani do grona członków korespondentów i członków rzeczywistych PAN.
Читати ще o Profesorowie UJ wśrod nowych członków PAN

Profesor Fryderyk Zoll członkiem IACL

11.06.2010
Dr hab. Fryderyk Zoll, prof. UJ został wybrany członkiem stowarzyszonym prestiżowej Międzynarodowej Akademii Prawa Porównawczego - The International Academy of Comparative Law (IACL).
Читати ще o Profesor Fryderyk Zoll członkiem IACL

11.06.2010
Jesteś pasjonatem? Posiadasz zdolności programistyczne? Te bezpłatne studia są dla Ciebie! Do podjęcia studiów upoważnione są osoby posiadające wiedzę i umiejętności z zakresu pro­gra­mo­wa­nia.
Читати ще o Nowe studia II stopnia: Produkcja gier wideo, Modelowanie i animacja 3D, Projektowanie gier wideo