перейти до основного змісту

relacja

Eksperci dyskutują o opiece nad osobami u kresu życia

31.03.2017
31 marca 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęła się dwudniowa międzynarodowa konferencja pt. „Opieka u kresu życia nad osobami starszymi w placówkach opiekuńczych”. Obrady otworzył rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
Читати ще o Eksperci dyskutują o opiece nad osobami u kresu życia
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

30.03.2017
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 23 marca 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Milion złotych na skuteczniejsze zarządzanie uczelniami
osiągnięcie

Milion złotych na skuteczniejsze zarządzanie uczelniami

29.03.2017
Resort nauki przyznał środki finansowe na wsparcie przedsięwzięć w ramach uruchomionego w zeszłym roku programu "Dialog". W gronie zwycięzców jest prof. Łukasz Sułkowski z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Realizacja zgłoszonego projektu ma uruchomić lub wzmocnić proces uczenia się uczelni w zakresie stosowania wartościowych koncepcji i metod zarządzania, które są badane i opisywane w światowej i polskiej literaturze przedmiotu.
Читати ще o Milion złotych na skuteczniejsze zarządzanie uczelniami
Powstał Instytut Sejonga - Centrum Języka i Kultury Koreańskiej UJ
uroczystość

Powstał Instytut Sejonga - Centrum Języka i Kultury Koreańskiej UJ

28.03.2017
28 marca 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim dokonano uroczystego otwarcia placówki mającej na celu szerzenie nauki języka koreańskiego oraz rozwój wymiany kulturalnej pomiędzy Polską a Koreą Południową. Instytut Króla Sejonga, działający w 58 krajach świata, współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki Republiki Korei.
Читати ще o Powstał Instytut Sejonga - Centrum Języka i Kultury Koreańskiej UJ
Odsłonięto tablicę poświęconą profesorowi Julianowi Nowakowi
uroczystość

Odsłonięto tablicę poświęconą profesorowi Julianowi Nowakowi

28.03.2017
Tablicę poświęconą pamięci tego wybitnego naukowca odsłonięto 28 marca przy ul. Czystej 18 w Krakowie. Wmurowano ją w ścianę kamienicy, w której 100 lat temu z inicjatywy prof. Juliana Nowaka otwarto Instytut Weterynarii i Medycyny Doświadczalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Zakład Produkcji Surowic i Szczepionek Weterynaryjnych. Fundatorem tablicy jest Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej.
Читати ще o Odsłonięto tablicę poświęconą profesorowi Julianowi Nowakowi