перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Ambasador Irlandii gościem „Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych"
relacja

Ambasador Irlandii gościem „Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych"

13.01.2016
12 stycznia 2016 r. przebywający z oficjalną wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim ambasador Irlandii w Polsce dr Gerard Keown wygłosił w Collegium Novum wykład zatytułowany The Global Island – Ireland's Place in a Changing World. Spotkanie było częścią organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Cyklu „Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne".
Читати ще o Ambasador Irlandii gościem „Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych"
Ambasador Irlandii z oficjalną wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Irlandii z oficjalną wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

12.01.2016
12 stycznia 2016 r. na najstarszej polskiej uczelni gościł ambasador Irlandii w Polsce dr Gerard Keown.
Читати ще o Ambasador Irlandii z oficjalną wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej
nominacje i promocje

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

12.01.2016
11 stycznia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wręczył nominacje nowym członkom PKA. Przewodniczącym został związany z Uniwersytetem Warszawskim prof. Krzysztof Diks. Natomiast funkcję sekretarza PKA pełnić będzie dr hab. Maria Próchnicka - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia.
Читати ще o Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów UJ
uroczystość

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów UJ

12.01.2016
Po raz 9. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. 9 stycznia w auli Collegium Novum obecni byli m.in. prorektorzy UJ: prof. Andrzej Mania, prof. Piotr Laidler i prof. Stanisław Kistryn, przedstawiciele innych krakowskich uczelni, świata nauki i adwokatury oraz duchowieństwa.
Читати ще o Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów UJ
Promocje doktorskie Wydziału Chemii
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

11.01.2016
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość miała miejsce 7 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 27 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Chemii