перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Kalendarz

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

незабаром
calendar
Międzynarodowy Kongres Terapii Neutronowej ICNCT 2024

24.06.2024 - 28.06.2024

Podczas jubileuszowej, 20. edycji wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze światowe wyniki dotyczące prowadzenia terapii BNCT (Boron Neutron Capture Therapy), dającej szansę na całkowite wyleczenie nawet najtrudniejszych przypadków chorób nowotworowych.
Читати ще o Międzynarodowy Kongres Terapii Neutronowej ICNCT 2024
calendar
Filozofia XVII wieku - jej źródła i kontynuacje: idea wolności

26.06.2024 - 28.06.2024

Zakład Historii Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w konferencji naukowej "Filozofia XVII wieku - jej źródła i kontynuacje: idea wolności", która odbędzie się w Collegium Broscianum - siedzibie Instytutu Filozofii UJ.
Читати ще o Filozofia XVII wieku - jej źródła i kontynuacje: idea wolności
calendar
Konferencja "US and EU Perspectives on ESG: Towards a sustainable world or a dangerous utopia?"

28.06.2024 - 29.06.2024

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Columbus School of Law Katolickiego Uniwersytetu Ameryki zapraszają na dwudniową międzynarodową konferencję "2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a sustainable world or a dangerous utopia?", która odbędzie się 28 i 29 czerwca w Krakowie.
Читати ще o Konferencja "US and EU Perspectives on ESG: Towards a sustainable world or a dangerous utopia?"
calendar
Migranci we współczesnym świecie: sprawiedliwość, solidarność, inkluzja

23.09.2024 - 25.09.2024

Instytut Socjologii UJ wraz z Komitetem Badań nad Migracjami, Instytutem Psychologii Stosowanej UJ i Jagiellońskim Centrum Badań Migracyjnych jest współorganizatorem konferencji "Migranci we współczesnym świecie sprawiedliwość, solidarność, inkluzja". Wydarzenie objął patronatem prof. Jacek Popiel, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Читати ще o Migranci we współczesnym świecie: sprawiedliwość, solidarność, inkluzja
calendar
Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Teoria krytyczna: cięcia i ciągłości"

26.09.2024 - 27.09.2024

Koło Naukowe Tekstów Kultury UJ oraz Koło Naukowe Współczesnej Myśli Teoretycznoliterackiej UJ zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Teoria krytyczna: cięcia i ciągłości". Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 września 2024 roku w formie stacjonarnej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Читати ще o Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Teoria krytyczna: cięcia i ciągłości"
calendar
Z eposem przez wieki

30.09.2024

Koło Naukowe Dziedzictwa Antyku Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w konferencji naukowej "Z eposem przez wieki", która odbędzie się w trybie hybrydowym - na Wydziale Polonistyki UJ oraz zdalnie na platformie MS Teams. Tematyka wydarzenia dotyczy powstania i rozwoju eposu jako gatunku, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z eposami starożytnymi oraz ich recepcją.
Читати ще o Z eposem przez wieki
calendar
Manggha and Manga: The Many Faces of Japan

03.10.2024 - 05.10.2024

Konferencja zorganizowana jest w 30. rocznicę powstania Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. W 1994 r. w Krakowie otwarte zostało Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, powstałe z inicjatywy Fundacji Kyoto-Kraków Andrzeja Wajdy i Katarzyny Zachwatowicz-Wajdy. Nazwa muzeum stanowi hołd dla kolekcjonera dzieł sztuki japońskiej Feliksa Jasieńskiego (1861-1929), który zafascynowany japońskimi drzeworytami przyjął właśnie taki pseudonim artystyczny.
Читати ще o Manggha and Manga: The Many Faces of Japan
calendar
Konferencji naukowa "<span lang='en'>Healthy Minds</span>. Zdrowie psychiczne w XXI wieku: teoria, praktyka, promocja"

18.10.2024 - 19.10.2024

Konferencja organizowana jest z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Jej tematyka będzie skoncentrowana na zdrowiu psychicznym, ujmowanym holistycznie z różnych perspektyw. Wydarzenie zgromadzi wybitnych ekspertów, badaczy i praktyków z dziedziny psychologii, aby wspólnie dyskutować o bieżących wyzwaniach i rozwiązaniach związanych ze zdrowiem psychicznym, a także o tym jak skutecznie promować dobre wzorce zachowań prozdrowotnych.
Читати ще o Konferencji naukowa "Healthy Minds. Zdrowie psychiczne w XXI wieku: teoria, praktyka, promocja"
Повернутись до початку

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту