перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Rektor UJ gratuluje uniwersyteckim medalistom

21.06.2017
21 czerwca w Auli Collegium Novum odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka ze zdobywcami medali w Akademickich Mistrzostwach Polski. Sportowcy otrzymali z rąk rektora listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki.
Читати ще o Rektor UJ gratuluje uniwersyteckim medalistom
osiągnięcie

21.06.2017
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozstrzygnęła konkursy w kolejnych edycjach programów TEAM. Środki pochodzące z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój trafią do naukowców, którzy dzięki nim prowadzić będą innowacyjne badania.
Читати ще o FNP sfinansuje dwa innowacyjne projekty naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP

21.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP
Kongres ESFRI na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2017
W dniach 19-21 czerwca w Krakowie odbywa się kongres Europejskiego Forum Strategicznego Infrastruktur Badawczych (European Strategic Forum on Research Infrastructures - ESFRI). Uczestnicy ESFRI to eksperci mianowani przez ministrów ds. badań i rozwoju z państw członkowskich UE i krajów stowarzyszonych. Ich spotkania odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu polityki w zakresie infrastruktur badawczych w Europie.
Читати ще o Kongres ESFRI na Uniwersytecie Jagiellońskim
Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2017
Sinologia to kierunek dla tych, którzy chcą połączyć w przyszłości pasję z pracą zawodową. Studia te są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą rozwinąć swoje zainteresowania kulturą Dalekiego Wschodu, jak i dla tych, którzy chcą znajomość języka chińskiego wykorzystać w pracy zawodowej.
Читати ще o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim