перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Nagrodzono prace magisterskie absolwentów WPiA UJ

22.01.2015
Ewa Mazur zwyciężyła w konkursie prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konsumentów
Читати ще o Nagrodzono prace magisterskie absolwentów WPiA UJ

Wyróżnienie dla badaczek z UJ

21.01.2015
AcademiaNet ma na celu promocję wybitnych kobiet w nauce oraz zwiększenie ich udziału w akademickich i naukowych gremiach doradczych
Читати ще o Wyróżnienie dla badaczek z UJ

UJ zintegrował rozliczenia ze studentami i kompleksowe zarządzanie uczelnią

20.01.2015
Wdrożenie nowego systemu rozliczeń zwieńczyło kompleksową implementację Zintegrowanego Systemu Zarządzania na UJ
Читати ще o UJ zintegrował rozliczenia ze studentami i kompleksowe zarządzanie uczelnią

Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego

19.01.2015
Głównym zadaniem RUJ jest gromadzenie, upowszechnianie i promocja dorobku naukowego naszej uczelni. – Autorzy umieszczający w nim swoje publikacje uzyskują poprawę widoczności w sieci, a co za tym idzie większe oddziaływanie i wzrost wskaźnika cytowań. To z kolei korzystnie wpływa na ocenę parametryczną jednostek, ich wyniki w rankingach uczelnianych i prestiż – mówi Leszek Szafrański, kierownik Oddziału Zbiorów Cyfrowych w Bibliotece Jagiellońskiej.
Читати ще o Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego

Sejm za wydłużeniem programu budowy Kampusu UJ do 2017 r.

16.01.2015
Nowelizacja uchwalona przez Sejm umożliwi dokończenie inwestycji o wartości ponad 501 mln zł.
Читати ще o Sejm za wydłużeniem programu budowy Kampusu UJ do 2017 r.