перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM
nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM

22.03.2023
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne 57 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Nowo mianowani profesorowie reprezentują 40 instytucji naukowych. Najwięcej z nich wywodzi się z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Uroczystość odbyła się 21 marca w Pałacu Prezydenckim.
Читати ще o Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM
Otworzono Przestrzenie Kreatywnej Współpracy w Uniwersytecie Jagiellońskim
relacja

Otworzono Przestrzenie Kreatywnej Współpracy w Uniwersytecie Jagiellońskim

20.03.2023
17 marca zainaugurowano na UJ funkcjonowanie systemu Przestrzeni Kreatywnej Współpracy, realizowanego w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uniwersytet Jagielloński" (ID.UJ) przedsięwzięcia, którego celem jest zapewnienie członkiniom i członkom społeczności akademickiej elastycznej przestrzeni do wspólnej i kreatywnej pracy oraz ułatwienie spotkań i realizacji projektów z partnerami zewnętrznymi.
Читати ще o Otworzono Przestrzenie Kreatywnej Współpracy w Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ wspiera Program Miast i Społeczności Przyjaznym Osobom Starszym

20.03.2023
Spotkanie konsultacyjne WHO z interesariuszami w sprawie wytycznych dla krajowych programów dotyczących miast i społeczności przyjaznych starzeniu w kontekście sytuacji kryzysowych, odbywa się w dniach 20-21 marca na Uniwersytecie Jagiellońskim (dzięki współpracy Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych).
Читати ще o UJ wspiera Program Miast i Społeczności Przyjaznym Osobom Starszym
Widać już wiosnę w Ogrodzie Botanicznym UJ [ZDJĘCIA]

17.03.2023
W najbliższych dniach aura będzie sprzyjać spacerom na świeżym powietrzu. Przedwiośnie to idealny czas, by udać się do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Mikołaja Kopernika 27, w którym kwitnie już wiele gatunków roślin. Ożywienie widać także w ptasim świecie.
Читати ще o Widać już wiosnę w Ogrodzie Botanicznym UJ [ZDJĘCIA]
Ambasador Indonezji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Indonezji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

17.03.2023
W czwartek 16 marca 2023 Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja pod przewodnictwem ambasador Indonezji Anity Lidyi Luhulimy, której towarzyszyli I sekretarz ds. informacji, spraw społecznych i kulturalnych w Ambasadzie Republiki Indonezji w RP Yoan Nike Afilia i konsul honorowy Republiki Indonezji w Krakowie Marian Skrzypiec. Członków delegacji w Sali Senackiej Collegium Novum UJ podjęli rektor UJ prof. Jacek Popiel oraz prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec.
Читати ще o Ambasador Indonezji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim