Nominacje i promocje

Nowy dyrektor szpitala dziecięcego rozpoczął urzędowanie

Nowy dyrektor szpitala dziecięcego rozpoczął urzędowanie

07.11.2017
Poprawa pozamedycznej obsługi pacjenta, dalszy rozwój diagnostyki i leczenia, kontynuacja modernizacji szpitala oraz uzyskanie płynności finansowej placówki - to główne punkty programu prof. Krzysztofa Fyderka, nowego dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie (USD). W poniedziałek przejął on kierowanie jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce. Funkcję tę będzie sprawować przez najbliższe 6 lat.
więcej o Nowy dyrektor szpitala dziecięcego rozpoczął urzędowanie
Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

27.10.2017
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 26 października 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 82 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się 10 naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne
Profesorowie z UJ ambasadorami RP w krajach Europy Zachodniej

Profesorowie z UJ ambasadorami RP w krajach Europy Zachodniej

23.06.2017
Pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali w czwartek w siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych nominacje ambasadorskie. Dr hab. Tomasz Młynarski, prof. UJ z Wydziału Studiów Międzynarodowych UJ będzie reprezentować Polskę w Republice Francuskiej i Księstwie Monako, a dr hab. Marcin Czepelak z Wydziału Prawa i Administracji UJ w Królestwie Niderlandów.
więcej o Profesorowie z UJ ambasadorami RP w krajach Europy Zachodniej
Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Filologicznego

Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Filologicznego

23.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Historycznego oraz Wydziału Filologicznego, które odbyły się 20 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Filologicznego
Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

23.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Polonistyki, które odbyły się 20 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki