Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

14.02.2019
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 13 lutego br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 55 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest pięciu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

Promocje doktorskie Wydziału Biologii

10.01.2019
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystość odbyła się 10 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 14 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

09.01.2019
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość odbyła się 8 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

Promocje doktorskie wydziałów FAIS oraz Matematyki i Informatyki

08.01.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość odbyła się 8 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 17 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie wydziałów FAIS oraz Matematyki i Informatyki

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ