Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Piotr Jedynak w gronie nominowanych nowych profesorów

01.07.2019
Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Piotr Jedynak otrzymał z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy nominację profesorską. Podczas uroczystości, która odbyła się 27 czerwca w Pałacu Prezydenckim, akty nominacyjne odebrało 53 nauczycieli akademickich oraz pracowników nauki i sztuki.
więcej o Piotr Jedynak w gronie nominowanych nowych profesorów

Promocje habilitacyjne wydziałów FAIS i Matematyki i Informatyki

12.06.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki, które odbyły się 11 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Sześcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów FAIS i Matematyki i Informatyki

Promocje habilitacyjne wydziałów Chemii oraz BBiB

04.06.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów Chemii oraz BBiB

Prof. Katarzyna Szczerbińska nowym sekretarzem IAGG-ER

03.06.2019
24 maja w szwedzkim Göteborgu podczas 9. konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Gerontologii i Geriatrii – Regionu Europejskiego (International Association of Gerontology and Geriatrics – European Region) odbyły się wybory zarządu organizacji. Na stanowisko sekretarza została wybrana dr hab. med. Katarzyna Szczerbińska, prof. UJ.
więcej o Prof. Katarzyna Szczerbińska nowym sekretarzem IAGG-ER

Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

31.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filologicznego, które odbyły się 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego