Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

07.12.2018
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystość odbyła się 6 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 32 promowanych w trzech grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Promocje doktorskie W. Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

30.11.2018
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość odbyła się 29 listopada 2018 roku w auli Collegium Novum. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie W. Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

30.11.2018
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość odbyła się 29 listopada 2018 roku w auli Collegium Novum. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

26.11.2018
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość odbyła się 22 listopada 2018 roku w auli Collegium Novum. 12 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

23.11.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość odbyła się 20 listopada 2018 roku w auli Collegium Novum. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego