Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

22.05.2017
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość miała miejsce 18 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

22.05.2017
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 18 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Piętnaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego
Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG

Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG

22.05.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi oraz Wydziału Geografii i Geologii, które odbyły się 16 maja 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG
Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB

Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB

19.05.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii i Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 16 maja 2017 roku w auli Collegium Maius. 8 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WCh i WBBiB
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

11.05.2017
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki UJ. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki