Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Relacje z wykładów i konferencji

relacja

Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"

20.09.2015
W dniach 19-20 września br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum miała miejsce konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka" zorganizowana przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ dla absolwentów kursów "Opieka Geriatryczna dla Fizjoterapeutów" zorganizowanych w latach 2012-2015.
więcej o Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"
relacja

Konferencja IATEFL Poland rozpoczęta na UJ

18.09.2015
24. Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland współorganizowana jest przez Jagiellońskie Centrum Językowe UJ.
więcej o Konferencja IATEFL Poland rozpoczęta na UJ
relacja

Światowej sławy chirurdzy debatują w Auditorium Maximum UJ

18.09.2015
W Auditorium Maximum UJ odbywa się I Światowy Kongres Neuromonitoringu w Chirurgii Tarczycy i Przytarczyc, którego organizatorem jest III Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej WL UJ CM oraz Międzynarodowa Grupa Badawcza ds. Neuromonitoringu. W kongresie bierze udział ok. 400 uczestników z całego świata, w tym 70 zaproszonych wybitnych ekspertów z zakresu chirurgii tarczycy, przytarczyc, neurofizjologów, laryngologów i foniatrów.
więcej o Światowej sławy chirurdzy debatują w Auditorium Maximum UJ
relacja

Prof. Stanisław Kistryn na spotkaniu przedstawicieli konferencji rektorów z krajów UE

15.09.2015
W środę 9 września w siedzibie COST Association (European Cooperation in Science and Technology) w Brukseli odbyło się spotkanie przedstawicieli konferencji rektorów z Francji (CPU), Holandii (VSNU), Niemiec (HRK), Polski (KRASP) i Węgier (MRK) poświęcone analizie sytuacji rzadkich dyscyplin w nauce i edukacji. W rozmowach uczestniczyli także przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz Europejskiego Zrzeszenia Uniwersytetów (EUA).
więcej o Prof. Stanisław Kistryn na spotkaniu przedstawicieli konferencji rektorów z krajów UE
relacja

Pobiegli dla małych pacjentów

14.09.2015
Ponad 1500 biegaczy i 142 tys. złotych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - to bilans sobotniego Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. Imprezę zorganizowano już po raz czwarty. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa zarówno pod względem frekwencji, jak i pozyskanych środków.
więcej o Pobiegli dla małych pacjentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj