Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Relacje z wykładów i konferencji

relacja

Filozoficzny wieczór w Auditorium Maximum

29.03.2019
28 marca 2019 r. w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się dwa wydarzenia w ramach 19. Dni Tischnerowskich – wykład prof. Marka Krawczyka Etyka w medycynie zabiegowej – czy nowe technologie wpłynęły na nasze zachowania etyczne? oraz kolejna edycja „Jaskini Filozofów” pt. Wartość Człowieka. Spotkanie otworzył rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Filozoficzny wieczór w Auditorium Maximum
relacja

Jak tworzyć i rozwijać centra badawcze? Wykład prof. Frąckowiaka

13.03.2019
13 marca w Collegium Novum gościł profesor Ryszard Frąckowiak – wybitny neurolog i neurobiolog ekspert w dziedzinie zarządzania nauką. Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielił się z pracownikami i studentami Uniwersytetu Jagiellońskiego w wykładzie "The role of postgraduate research institutes in creating a modern, internationally competitive, research intensive university".
więcej o Jak tworzyć i rozwijać centra badawcze? Wykład prof. Frąckowiaka
relacja

Cztery szkoły doktorskie rozpoczęły działalność w Uniwersytecie Jagiellońskim

20.02.2019
20 lutego w auli Collegium Novum UJ uroczyście wręczono powołania na dyrektorów i członków rad szkół doktorskich. Szkoły są nowymi instytucjami powołanymi do życia w wyniku reformy szkolnictwa wyższego wprowadzanej przepisami nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, tzw. Ustawy 2.0.
więcej o Cztery szkoły doktorskie rozpoczęły działalność w Uniwersytecie Jagiellońskim
relacja

"Kontrowersje w pediatrii" - ogólnopolskie spotkanie ekspertów

11.02.2019
W dniach od 8 do 9 lutego w Auditorium Maximum UJ odbyła się XII ogólnopolska konferencja naukowa "Kontrowersje w pediatrii". Zaproszeni wybitni specjaliści dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniami, najnowszymi doniesieniami naukowymi, dyskutowali nad zagadnieniami pediatrycznymi, w których postępowanie nie zawsze jest jednoznaczne.
więcej o "Kontrowersje w pediatrii" - ogólnopolskie spotkanie ekspertów
relacja

Pierwsze spotkanie członków Rady Uczelni

06.02.2019
6 lutego w Sali Senackiej Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie Kolegium Rektorskiego oraz kwestor i kanclerz UJ z nowo wybraną Radą Uczelni. Rektor UJ prof. Wojciech Nowak wręczył akty nominacyjne członkom nowego organu UJ, którzy zostali powołani 30 stycznia przez Senat UJ.
więcej o Pierwsze spotkanie członków Rady Uczelni

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj