Matematyk z UJ ponownie w radzie zarządzającej międzynarodowej organizacji

02.12.2017
Profesor Zbigniew Błocki z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, dyrektor Narodowego Centrum Nauki (NCN), będzie ponownie członkiem Rady Zarządzającej Science Europe (SE), międzynarodowej organizacji zrzeszającej 43 europejskie instytucje prowadzące lub fundujące działalność badawczą. Rada wyznacza i monitoruje kierunek działań organizacji. Jej członkowie wybierani są przez zgromadzenie ogólne na dwuletnią kadencję.
więcej o Matematyk z UJ ponownie w radzie zarządzającej międzynarodowej organizacji
Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
nagrody

Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.12.2017
Profesor Beata Szymańska-Aleksandrowicz, zespół profesora Władysława Śliwińskiego oraz doktoranci Sonia Bała i Tomasz Gwiazda zostali laureatami tegorocznych Nagród Miasta Krakowa. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 30 listopada w sali Obrad Rady Miasta Krakowa.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią
wizyta

UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią

30.11.2017
30 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie z delegacją Dalian University of Foreign Languages – jednej z wiodących chińskich uczelni językowych, obecnie oferującej również studia w wielu innych dziedzinach.
więcej o UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią
Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

30.11.2017
Profesor Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

29.11.2017
Profesor Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii