Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Ponad 100 stypendiów dla studentów UJ za znaczące osiągnięcia

23.12.2019
106 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzyma wsparcie finansowe za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Kandydatury żaków z całej Polski ocenił zespół ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki i sztuki. Wyróżnione osoby otrzymają po 17 tysięcy złotych.
więcej o Ponad 100 stypendiów dla studentów UJ za znaczące osiągnięcia
Doceniono prace licencjackie i magisterskie studentów WPiA UJ

19.12.2019
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (UP RP) już po raz 17. nagrodził autorów najlepszych prac naukowych na temat własności intelektualnej. Wśród laureatów jest sześcioro studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w warszawskim kinie Iluzjon.
więcej o Doceniono prace licencjackie i magisterskie studentów WPiA UJ
Student UJ CM nagrodzony w konkursie na innowacje w kardiologii
osiągnięcie

Student UJ CM nagrodzony w konkursie na innowacje w kardiologii

17.12.2019
Tomasz Pulanecki, student Wydziału Lekarskiego UJ CM, zwyciężył w konkursie Digital Health "Application of 3D printing, augmented reality/virtual reality in cardiology, interventional cardiology and cardiovascular imaging" zorganizowanym w ramach konferencji New Frontiers in Interventional Cardiology. Uczestniczyli w nim młodzi lekarze i inżynierowie biomedyczni zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami w medycynie.
więcej o Student UJ CM nagrodzony w konkursie na innowacje w kardiologii
Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

05.12.2019
30 wystawców wzięło udział w kolejnej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbywające się w Auditorium Maximum wydarzenie odwiedziło około 1000 osób. Uroczystego otwarcia dokonał prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.
więcej o Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść
Ambasador Francji z wizytą na UJ

04.12.2019
4 grudnia na Uniwersytecie Jagiellońskim wizytę złożył ambasador Francji Frédéric Billet z małżonką w towarzystwie konsula generalnego Francji w Krakowie Frédérica de Touchet. Dyplomatów przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Francji z wizytą na UJ