Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

osiągnięcie

40 mln zł na wsparcie niekomercyjnych badań klinicznych prowadzonych w UJ CM

25.03.2020
Agencja Badań Medycznych ogłosiła listę rankingową prezentującą wyniki pierwszego konkursu na wsparcie niekomercyjnych badań klinicznych. Wśród projektów wybranych do finansowania znajdują się trzy przedsięwzięcia realizowane przez badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.
więcej o 40 mln zł na wsparcie niekomercyjnych badań klinicznych prowadzonych w UJ CM
osiągnięcie mobilna

Zespół UJ zwyciężył w międzynarodowym konkursie mediacyjnym

20.03.2020
Jagiellonian University Mediation Team - w składzie Marta Nawrocka, Elżbieta Schulz, Antoni Otałęga, Michał Żyłka - wygrał tegoroczną edycję najstarszego międzynarodowego konkursu mediacyjnego na świecie - INADR International Law School Mediation Tournament w Chicago. Studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) pokonali 58 zespołów z całego świata.
więcej o Zespół UJ zwyciężył w międzynarodowym konkursie mediacyjnym
osiągnięcie

UJ zgłasza najwięcej w Polsce wniosków do Europejskiego Urzędu Patentowego

13.03.2020
Jak podaje w opublikowanym 12 marca komunikacie Europejski Urząd Patentowy (European Patent Office - EPO), najwięcej polskich zgłoszeń patentowych do urzędu w 2019 złożyły Uniwersytet Jagielloński i firma RYVU Therapeutics. EPO zauważa jednocześnie, że w ubiegłym roku o 9,6% spadła liczba zgłoszeń patentowych składanych przez polskie przedsiębiorstwa, uczelnie i ośrodki badawcze.
więcej o UJ zgłasza najwięcej w Polsce wniosków do Europejskiego Urzędu Patentowego
osiągnięcie

Absolwenci WPiA UJ doskonale zdali egzaminy na aplikacje prawnicze

27.02.2020
Ministerstwo Sprawiedliwości zaprezentowało wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą, które potwierdzają wysoki poziom wykształcenia absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UJ. Wedle opublikowanych danych w 2019 roku popisali się oni imponującą skutecznością, osiągając aż 83,4% pozytywnych wyników egzaminów. Sukces ten został osiągnięty po raz dwunasty z rzędu.
więcej o Absolwenci WPiA UJ doskonale zdali egzaminy na aplikacje prawnicze
osiągnięcie

MCB UJ przeprowadzi badania środka przeciwko łuszczycy

19.02.2020
Dzięki wsparciu uzyskanemu w ramach projektu SPIN, realizowanego przez Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, spółka Wellno Pharma Polska stworzyła plan badawczy oraz pozyskała środki w wysokości 4,9 mln zł na rozwój opartej na innowacyjnej technologii nanożelu linii wyrobów medycznych łagodzącej stany zapalne skóry, w tym łuszczycy.
więcej o MCB UJ przeprowadzi badania środka przeciwko łuszczycy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj