UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

15.11.2017
Projekt UJ CM zatytułowany „Wsparcie w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum procesów zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi jako strategicznego elementu nowoczesnej organizacji” zdobył pierwsze miejsce w konkursie LUMEN 2017 w kategorii Zarządzanie.
więcej o UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017
Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego

Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego

30.10.2017
Nagroda Lidera Rozwoju Regionalnego została przyznana Uniwersytetowi Jagiellońskiemu za projekt "StartUJ - program zwiększenia szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ". Wyróżnienie zostało wręczone podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbywał się w dniach od 26 do 27 października w Zielonej Górze.
więcej o Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego
Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ

Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ

27.10.2017
Dr n. med. Tomasz Darocha i dr n. med. Sylweriusz Kosiński z zespołem, dr hab. Maciej Rak oraz dr Łukasz Pijanowski zostali laureatami Nagród Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnienia przyznawane są za wybitny dorobek naukowy i artystyczny, osiągnięcia naukowo-techniczne, rozprawy doktorskie i prace będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego. Wręczono je podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 października w Warszawie.
więcej o Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ
Uniwersytet Jagielloński uhonorowany "Złotym Gryfem AZS"
nagrody

Uniwersytet Jagielloński uhonorowany "Złotym Gryfem AZS"

23.10.2017
Nagroda przyznawana jest przez kapitułę powołaną przez Radę Koła Seniorów AZS Kraków. Uniwersytet Jagielloński - "kolebka Akademickiego Związku Sportowego", uhonorowany został za wspieranie działalności sportowej na uczelni.
więcej o Uniwersytet Jagielloński uhonorowany "Złotym Gryfem AZS"

19.10.2017
Troje naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało odznaczonych Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W imieniu prezydenta RP odznaczenia wręczał minister Andrzej Dera. Uroczystość odbyła się 13 października br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.
więcej o Odznaczenia państwowe dla prof. Ireny Borowik, dr. Krzysztofa Ciesielskiego i prof. Grzegorza Lewickiego