Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Struktura

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Domy i hotele gościnne

Dom Profesorski - Bursa im. S. Pigonia

Bursa im. S. Pigonia jest położona w historycznym centrum miasta, przy ul. Garbarskiej 7a, w pobliżu głównej siedziby Uniwersytetu. Z okien pokoi roztacza się piękny widok na ogrody klasztoru Ojców Karmelitów na Piasku. Bursa może pomieścić 48 osób w 18 jednoosobowych i 12 dwuosobowych pokojach oraz 3 apartamentach. W Bursie znajduje się pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz sala konferencyjna dla 45 osób.

Read More o

Dom Gościnny UJ "Floriańska"

Dom Gościnny UJ położony jest przy ul. Floriańskiej 49, w samym sercu miasta, pomiędzy Barbakanem i Bramą Floriańską z jednej strony a Rynkiem Głównym z drugiej, w pobliżu głównej siedziby Uniwersytetu. Do dyspozycji gości Domu Gościnnego UJ Floriańska przeznaczonych jest 21 komfortowych pokoi (jedno-, dwu- i trzyosobowych).

 

Read More o

Ośrodek Recepcyjno-Konferencyjny rektora UJ w Modlnicy

Dwór w Modlnicy położony jest około 8 km na północny zachód od Krakowa. Ośrodek oferuje swe pomieszczenia dla około 40 osób zainteresowanym organizacją konferencji, sympozjów naukowych, a także innych spotkań o charakterze komercyjnym. Prowadzona jest również działalność gastronomiczna. Dojazd z centrum Krakowa ulicami: Karmelicką, Królewską, Bronowicką, Armii Krajowej i Jasnogórską w kierunku Olkusza.

Read More o

Hotel Studencki "Piast"

Hotel oferuje atrakcyjną, funkcjonującą przez cały rok bazę noclegową w pokojach gościnnych znajdujących się na terenie Domu Studenckiego UJ . Zarządzany przez nas obiekt znajduje się w jednej z najładniejszych dzielnic miasta Krakowa - Krowodrzy, blisko centrum, lecz z dala od jego zgiełku, co daje gościom możliwość szybkiego dojazdu do Starego Miasta i komfort wypoczynku dzięki znajdującym się w pobliżu parkom.

Read More o

Hotel Studencki "Nawojka"

Obiekt położony przy parku Jordana, kwadrans od Rynku Głównego w pobliżu największych krakowskich uczelni: Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Rolniczego i Uniwersytetu Pedagogicznego. Przez cały rok oferujemy nocleg w 1-, 2-, 3- i 4-osobowych pokojach hotelowych z łazienką oraz pokojach typu studio. Ilość miejsc noclegowych w okresie roku akademickiego jest ograniczona.

Read More o

Hotel Studencki "Żaczek"

Obiekt ten znajduje się około 10 minut spacerem od Rynku Głównego, co czyni go nader atrakcyjnym . Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie krakowskich Błoń i parku Jordana. Do dyspozycji gości przeznaczone są pokoje o zróżnicowanym standardzie i cenie, począwszy od wygodnych 1-, 2- , 3-osobowych pokoi z samodzielnymi łazienkami, po tańsze wieloosobowe lub pokoje z łazienkami dostępnymi na korytarzu.

Read More o

Hotel Studencki "Bydgoska"

Obiekt położony jest w pobliżu centrum Krakowa, w sąsiedztwie parku, z dala od ruchliwych ulic, co zapewnia spokojny odpoczynek. W okresie roku akademickiego obiekt dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 3-, 4- i 7-osobowych. W wakacje przeważającą ilość stanowią komfortowo wyposażone pokoje 2-osobowe z łazienkami.

Read More o

Domy Pracy Twórczej

Uniwersytet Jagielloński posiada kilka tzw. Domów Pracy Twórczej - w Zakopanem, Rabce i Ustroniu - w których każdy pracownik może w bardzo atrakcyjnej cenie skorzystać z wypoczynku wraz z rodziną.

 

Read More o

Budynki, które funkcjonują obecnie jako Domy Pracy Twórczej Uniwersytetu Jagiellońskiego, były dwoma z trzech budynków, w których od czerwca do sierpnia 1945 roku działał żydowski dom dziecka, zwany także zakładem opiekuńczo-leczniczym.

 

Read More o