Nominacje i promocje

03.07.2015
Kierownik Zakładu Technologii Postaci Leku i Biofarmacji Wydziału Farmaceutycznego UJ obejmie stanowisko członka komitetu wykonawczego tej organizacji po raz trzeci, tym razem na kadencję 2015-2018.
więcej o Prof. Renata Jachowicz ponownie wybrana do władz Europejskiego Stowarzyszenia Wydziałów Farmaceutycznych

Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców

02.07.2015
Pod koniec czerwca został zatwierdzony skład Rady Młodych Naukowców 5. kadencji. Jednym z jej członków został dr Łukasz Michalczyk z Zakładu Entomologii Instytutu Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rada jest organem doradczym, której zadaniem jest wspieranie ministra nauki i szkolnictwa wyższego w działaniach służących rozwojowi kariery młodych naukowców i osób rozpoczynających karierę naukową.
więcej o Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców

Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

24.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył we wtorek 23 czerwca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów

19.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w czwartek 18 czerwca 2015 roku w Belwederze akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów

Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich UJ

17.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył 17 czerwca 2015 roku w Belwederze akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich UJ