Wizyty

Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę akademicką z Chinami

18.09.2018
18 września na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami dwóch chińskich instytucji naukowych: Międzynarodowego Centrum Innowacji w Szkolnictwie Wyższym (International Centre for Higher Education Innovation - ICHEI), działającego pod auspicjami UNESCO, oraz Południowego Uniwersytetu Naukowo-Technicznego (Southern University of Science and Technology).
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę akademicką z Chinami

Nowy konsul Słowacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2018
13 września 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł konsul generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Tomáš Kašaj. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak. Spotkanie miało charakter kurtuazyjny.
więcej o Nowy konsul Słowacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

UJ nawiązuje współpracę z National Chengchi University

05.09.2018
5 września Collegium Novum UJ odwiedziła delegacja z National Chengchi University w Tajwanie. Celem wizyty było omówienie przyszłej współpracy tej uczelni z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o UJ nawiązuje współpracę z National Chengchi University
wizyta

Uniwersytet Jagielloński gości rektorów uczelni bałkańskich

05.07.2018
W dniach 5-6 lipca Uniwersytet Jagielloński gości delegacje z uniwersytetów w Lublanie, w Nowym Sadzie oraz w Sarajewie. W ramach wizyty, w Collegium Maius odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz rektorskich UJ dotyczące rozwoju współpracy międzyuczelnianej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości rektorów uczelni bałkańskich

Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University

04.07.2018
4 lipca 2018 w Collegium Novum odbyło się spotkanie z przedstawicielami Korea University. Jego tematem było rozszerzenie współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach podpisanego w zeszłym roku porozumienia Memorandum of Understanding.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University