Polsko-Chińskie Centrum Medycyny Integracyjnej coraz bliżej

1 czerwca w Pekinie pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek podpisał Memorandum of Understanding pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim, Chińską Akademią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Światową Federacją Stowarzyszeń Akupunktury i Moksybucji. Umowa stanowi pierwszy etap wcielania w życie ustaleń władz UJ zmierzających do powołania Polsko-Chińskiego Centrum Medycyny Integracyjnej w Krakowie.

W uroczystości podpisania uczestniczyli też prof. Ewa Trojnar z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz dr Monika Rybicka, reprezentująca Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum.

Kraków miastem nauki i sztuki

Ruszył koordynowany przez UJ projekt IMPULSE z rekordowym dofinansowaniem

Dr Andrzej Kurkiewicz w Radzie ds. innowacji w szkolnictwie wyższym

Stanowisko Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego  w sprawie działań wojennych w Strefie Gazy