Śniadanie prasowe na UJ

27.09.2018
U progu nowego roku akademickiego władze Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkały się z przedstawicielami mediów na śniadaniu prasowym.
więcej o Śniadanie prasowe na UJ
Absolwenci UJ Collegium Medicum z doskonałymi wynikami egzaminów LEK i LDEK
osiągnięcie

Absolwenci UJ Collegium Medicum z doskonałymi wynikami egzaminów LEK i LDEK

27.09.2018
Centrum Egzaminów Medycznych ogłosiło wyniki Lekarskiego Egzaminu Końcowego i Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego sesji jesiennej 2018 r. Najlepsi wśród lekarzy, którzy zdawali egzamin po raz pierwszy, są absolwenci UJ CM, stomatolodzy uplasowali się na miejscu drugim.
więcej o Absolwenci UJ Collegium Medicum z doskonałymi wynikami egzaminów LEK i LDEK
Końcowe odliczanie przed Małopolską Nocą Naukowców

26.09.2018
Pasjonaci nauki niecierpliwie wyczekują kolejnej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców, czyli jednego z największych popularnonaukowych wydarzeń w naszym regionie. Już 28 września niedostępne na co dzień laboratoria otworzą się dla odwiedzających, a naukowe zagadki w końcu zyskają rozwiązania.
więcej o Końcowe odliczanie przed Małopolską Nocą Naukowców
Instytut Konfucjusza UJ będzie współpracował z Uniwersytetem SWPS

26.09.2018
26 września 2018 roku Instytut Konfucjusza UJ podpisał porozumienie o współpracy z Uniwersytetem SWPS w Warszawie. W efekcie na warszawskim uniwersytecie powstanie Punkt Instytutu Konfucjusza.
więcej o Instytut Konfucjusza UJ będzie współpracował z Uniwersytetem SWPS
Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"
relacja

Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"

25.09.2018
W dniach od 18 do 19 września w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się konferencja naukowa pt. "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki", zorganizowana z myślą o polskich studentach i młodych naukowcach, którzy są na etapie wyboru swojej drogi naukowo-badawczej.
więcej o Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"