Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.12.2017
Profesor Beata Szymańska-Aleksandrowicz, zespół profesora Władysława Śliwińskiego oraz doktoranci Sonia Bała i Tomasz Gwiazda zostali laureatami tegorocznych Nagród Miasta Krakowa. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 30 listopada w sali Obrad Rady Miasta Krakowa.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”
nagrody

Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

17.11.2017
Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital Urologiczny” oraz „Najlepszy Szpital Ginekologiczny” a także trzecie w kategorii „Najlepszy Szpital Chirurgiczny” – taką decyzję podjęło jury Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost”. Nagrodę, w imieniu dyrektor Barbary Bulanowskiej – odebrała zastępca dyrektora Dominika Studnicka.
więcej o Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”
UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

15.11.2017
Projekt UJ CM zatytułowany „Wsparcie w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum procesów zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi jako strategicznego elementu nowoczesnej organizacji” zdobył pierwsze miejsce w konkursie LUMEN 2017 w kategorii Zarządzanie.
więcej o UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017
Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego

Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego

30.10.2017
Nagroda Lidera Rozwoju Regionalnego została przyznana Uniwersytetowi Jagiellońskiemu za projekt "StartUJ - program zwiększenia szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ". Wyróżnienie zostało wręczone podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbywał się w dniach od 26 do 27 października w Zielonej Górze.
więcej o Uniwersytet Jagielloński Liderem Rozwoju Regionalnego
Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ

Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ

27.10.2017
Dr n. med. Tomasz Darocha i dr n. med. Sylweriusz Kosiński z zespołem, dr hab. Maciej Rak oraz dr Łukasz Pijanowski zostali laureatami Nagród Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnienia przyznawane są za wybitny dorobek naukowy i artystyczny, osiągnięcia naukowo-techniczne, rozprawy doktorskie i prace będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego. Wręczono je podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 października w Warszawie.
więcej o Nagrody Prezesa Rady Ministrów dla naukowców UJ