Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

nagrody nauka

Stypendia konferencyjne FNP

24.09.2010
Cztery osoby związane z Uniwersytetem Jagiellońskim otrzymały stypendia FNP w ramach III edycji konkursu o te stypendia w 2010 roku
więcej o Stypendia konferencyjne FNP
nagrody nauka

Pracownicy UJ laureatami V edycji programu TEAM

24.09.2010
Dr hab. Leszek Fiedor i prof. dr hab. Jacek Młynarski zostali laureatami V edycji programu TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
więcej o Pracownicy UJ laureatami V edycji programu TEAM

Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ

11.05.2010
W Urzędzie Miasta Krakowa wręczono Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ przyznawane za zasługi na rzecz pojednania polsko-żydowskiego i chrześcijańsko-żydowskiego. Nagrody otrzymali profesor Joanna Tokarska-Bakir i redaktor Bogdan Białek.
więcej o Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ

Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
Profesor Jan Kulig – kierownik I Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej UJ CM otrzymał tytuły honorowego członka dwóch zagranicznych towarzystw medycznych.
więcej o Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
W tegorocznej edycji programu stypendialnego START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej 159 naukowców zdobyło roczne stypendia w wysokości 24 000 zł. W gronie nagrodzonych znalazło się aż 18 naukowców związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o 18 naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego w gronie najzdolniejszych młodych polskich uczonych