Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Studenci UJ pracują nad projektem Ministerstwa Cyfryzacji

16.12.2016
W Stałym Przedstawicielstwie RP przy Unii Europejskiej w Brukseli odbyła się konferencja grupy wyszehradzkiej „The Visegrad Contribution to the EU Digital Single Market”. Wzięli w niej udział studenci z Koła Naukowego Imagine Academy z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, pracujący w ramach płatnego stażu w Centralnym Ośrodku Informatyki przy Ministerstwie Cyfryzacji.
więcej o Studenci UJ pracują nad projektem Ministerstwa Cyfryzacji
Ponad 120 studentom i doktorantom przyznano stypendia ministra nauki
osiągnięcie

Ponad 120 studentom i doktorantom przyznano stypendia ministra nauki

13.12.2016
111 studentów i 18 doktorantów z Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymało stypendia ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe na rok akademicki 2016/2017. Jak poinformował w komunikacie resort nauki, stypendium wynosi 15 tys. zł w przypadku studentów oraz 25 tys. zł w przypadku doktorantów. Wypłaci je jednorazowo uczelnia.
więcej o Ponad 120 studentom i doktorantom przyznano stypendia ministra nauki
Udane występy studentek UJ w kadrze futsalu

13.12.2016
Reprezentacja Polski w futsalu wygrała rozgrywany w dniach 9-11 grudnia w Ostrawie Turniej Państw Wyszehradzkich. W kadrze wystąpiło 5 zawodniczek występujących na co dzień w drużynie AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego: bramkarka Karolina Klabis, grająca z opaską kapitana Justyna Maziarz, a także Magdalena Knysak, Kinga Wilk i Natalia Sitarz.
więcej o Udane występy studentek UJ w kadrze futsalu
Uniwersytet Jagielloński zorganizuje kurs języka i kultury dla cudzoziemców

07.12.2016
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poinformowało o rozstrzygnięciu konkursu na organizację kursu "Szkoła języka i kultury polskiej dla cudzoziemców - Kurs Romański 2017". Komisja konkursowa po dokonaniu oceny 4 nadesłanych zgłoszeń, zgodnie z kryteriami podanymi w ogłoszeniu, wskazała Uniwersytet Jagielloński jako jego organizatora. Zajęcia dla zagranicznych studentów przeprowadzi Szkoła Języka i Kultury Polskiej UJ.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zorganizuje kurs języka i kultury dla cudzoziemców
Szlachetna Paczka od władz rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.12.2016
W poniedziałek 5 grudnia w sali Senackiej Collegium Novum władze Uniwersytetu Jagiellońskiego spakowały dary dla rodziny zgłoszonej do akcji Szlachetna Paczka. W spotkaniu uczestniczyli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektorzy: prof. Dorota Malec, prof. Stanisław Kistryn, prof. Tomasz Grodzicki, prof. Armen Edigarian i prof. Jacek Popiel.
więcej o Szlachetna Paczka od władz rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego