Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Kilkunastu naukowców UJ na ostatniej liście rankingowej Miniatury
osiągnięcie

Kilkunastu naukowców UJ na ostatniej liście rankingowej Miniatury

09.11.2022
15 działań naukowych zgłoszonych przez Uniwersytet Jagielloński zostało zakwalifikowanych do finansowania w finałowej rundzie konkursu Miniatura 6 realizowanego przez Narodowe Centrum Nauki (NCN). Uczeni z 10 uniwersyteckich jednostek przeprowadzą badania wstępne i pilotażowe, zrealizują staże naukowe i wyjazdy badawcze o łącznej wartości niemal 600 tys. złotych.
więcej o Kilkunastu naukowców UJ na ostatniej liście rankingowej Miniatury
Twórczość literacka Jana Pawła II. Spotkanie w Bibliotece Jagiellońskiej

08.11.2022
7 listopada 2022 roku w Bibliotece Jagiellońskiej odbyła się promocja krytycznej edycji pism literackich i teologicznych Karola Wojtyły: "Dzieła Literackie i Teatralne", t. 1-3, "Dzieła Teologiczne", t. 1, współorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
więcej o Twórczość literacka Jana Pawła II. Spotkanie w Bibliotece Jagiellońskiej
Naukowiec z WSMiP UJ ponownie członkiem Rady Wykonawczej CEEISA

07.11.2022
Dr hab. Marcin Grabowski z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego został po raz drugi wybrany na członka Zarządu Central and Eastern European International Studies Association (CEEISA) na okres od 1 listopada 2022 r. do 31 października 2025 r. Wcześniej pełnił tę funkcję w kadencji 2019-2022.
więcej o Naukowiec z WSMiP UJ ponownie członkiem Rady Wykonawczej CEEISA
Blisko 100 badaczy z UJ w gronie najbardziej wpływowych na świecie

07.11.2022
94 pracowników naukowych najstarszej polskiej uczelni znalazło się na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie. Ranking - opracowywany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies - ocenia m.in. cały dorobek naukowy poszczególnych uczonych według indeksu bibliometrycznego.
więcej o Blisko 100 badaczy z UJ w gronie najbardziej wpływowych na świecie
Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie
osiągnięcie

Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie

02.11.2022
Resort nauki ogłosił wyniki konkursu "Najlepsi z najlepszych! 4.0.". Do realizacji skierowano 5 projektów zgłoszonych przez UJ na łączną kwotę ponad 300 tys. zł. Dzięki temu wybitnie uzdolnieni studenci z Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Lekarskiego, Wydziału Matematyki i Informatyki, Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych i Wydziału Filozoficznego uzyskają wsparcie w rozwoju swojej aktywności naukowej.
więcej o Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie