Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Święto Edukacji Narodowej 2015
foto uroczystość

Święto Edukacji Narodowej 2015

14.10.2015
W środę 14 października 2015 roku w auli Auditorium Maximum UJ odbyło się uroczyste posiedzenie senatu z okazji Święta Edukacji Narodowej.
więcej o Święto Edukacji Narodowej 2015
Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

12.10.2015
W poniedziałek 12 października zainaugurowano rok akademicki w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (JUTW). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki, członkowie rady naukowo-programowej JUTW, a także Ewa Klepacz-Zielińska, zastępca kanclerza UJ ds. CM i dr hab. Michał Rusinek, który wygłosił inauguracyjny wykład zatytułowany "O literaturze niepoważnej na poważnie".
więcej o Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki
Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki

Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki

07.10.2015
6 października w auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2015/2016 na międzywydziałowym kierunku weterynaria, prowadzonym wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.
więcej o Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki
Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego
wykład studenci uroczystość wydarzenie studenckie

Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.10.2015
W poniedziałek 5 października o godz. 18:00 w auli Auditorium Maximum UJ odbył się wykład inauguracyjny dla wszystkich studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Jagielloński zainaugurował 652. rok akademicki

Uniwersytet Jagielloński zainaugurował 652. rok akademicki

01.10.2015
- Rozpiera nas duma, że żyjemy i pracujemy w wolnej, niepodległej i demokratycznej Polsce - mówił podczas inauguracji rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak. Główne uroczystości, podobnie jak w ubiegłych latach, odbyły się w Auditorium Maximum UJ. Swoją obecnością zaszczycił je Andrzej Duda, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zainaugurował 652. rok akademicki