Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Uroczystość zakończenia studiów prawa dowodowego
uroczystość

Uroczystość zakończenia studiów prawa dowodowego

21.09.2015
W ubiegłą sobotę w auli Collegium Novum odbyła się uroczystość rozdania świadectw ukończenia studiów podyplomowych prawa dowodowego w edycji roku akademickiego 2014/2015 drugiej grupy. Wzięli w niej udział m. in. dr hab. Maria Kała, dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie oraz prof. Józef Wójcikiewicz, kierownik studiów.
więcej o Uroczystość zakończenia studiów prawa dowodowego
Prof. Andrzej Zoll laureatem nagrody im. Józefa Dietla
uroczystość nagrody i wyróżnienia

Prof. Andrzej Zoll laureatem nagrody im. Józefa Dietla

19.09.2015
Profesor Andrzej Zoll - wybitny prawnik, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, przez całą karierę naukową związany z Uniwersytetem Jagiellońskim - otrzymał w piątek nagrodę im. Józefa Dietla. Jej fundatorem jest Korporacja Samorządowa im. J. Dietla, która od siedmiu lat wyróżnia osoby i instytucje działające na rzecz dobra ogólnego w Krakowie i Małopolsce.
więcej o Prof. Andrzej Zoll laureatem nagrody im. Józefa Dietla
Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego
uroczystość nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.09.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 16 września 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego
Prof. Henning Dralle doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego
uroczystość

Prof. Henning Dralle doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

16.09.2015
Prof. Henning Dralle, wybitny badacz i chirurg światowego formatu, przyjaciel Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymał tytuł doktora honoris causa najstarszej polskiej uczelni. Niemiecki uczony dzięki swym osiągnięciom naukowym i chirurgicznym zdobył szerokie i powszechne uznanie w skali międzynarodowej. Uroczystość odbyła się w środę 16 września br. w auli Collegium Maius.
więcej o Prof. Henning Dralle doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego