Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: sport

Lista wiadomości

sport mobilna

Zawodniczki AZS UJ Kraków mistrzyniami Polski w futsalu

21.09.2020
19 i 20 września w Poznaniu odbył się finał futsalowej ekstraligi kobiet. Rozgrywki wygrały zawodniczki AZS UJ Kraków, które w ostatnim meczu pokonały 2:0 zespół AZS UAM Poznań. Gole w finale zdobyły Małgorzata Bartosiewicz i w ostatniej minucie spotkania Karolina Klabis, bramkarka UJ.
więcej o Zawodniczki AZS UJ Kraków mistrzyniami Polski w futsalu
sport

Futsalistki UJ triumfują w Akademickich Mistrzostwach Polski. Trzeci raz z rzędu

24.02.2020
Zawodniczki reprezentujące Uniwersytet Jagielloński zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, które zakończyły się w niedzielę w Poznaniu. To pierwsze złote medale wywalczone w tegorocznym cyklu AMP, ale dla naszych futsalistek to historyczny, trzeci z kolei triumf w tych rozgrywkach.
więcej o Futsalistki UJ triumfują w Akademickich Mistrzostwach Polski. Trzeci raz z rzędu
relacja uroczystość sport

Uniwersytet Jagielloński świętuje 100. urodziny Polskiego Komitetu Olimpijskiego

11.10.2019
11 października, w przeddzień setnej rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęła się dwudniowa konferencja zatytułowana „Olimpizm Polski”. Spotkaniu towarzyszyło wręczenie medali „Kalos Kagathos”, przyznawanych wybitnych polskim sportowcom, którzy zdobyli uznanie, dokonując szczególnych osiągnięć także poza sportem.
więcej o Uniwersytet Jagielloński świętuje 100. urodziny Polskiego Komitetu Olimpijskiego
sport

Psychiatrzy kontra "reszta Krakowa”

10.10.2019
Od poniedziałku w Krakowie trwa „Human Week”, czyli zorganizowany po raz pierwszy Tydzień Zdrowia Psychicznego, którego celem jest zwiększenie świadomości społecznej w kwestii zagrożeń jakie mogą wywołać problemy psychiczne. Jego akcentem sportowym był rozegrany 10 października, który obchodzony jest jako Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, mecz pomiędzy krakowskimi psychiatrami a "resztą Krakowa".
więcej o Psychiatrzy kontra "reszta Krakowa”
sport

Konrad Wełpa odznaczony za zasługi dla sportu

23.09.2019
21 września 2019 roku w Krakowie odbyła się uroczysta gala z okazji 100-lecia Polskiego Związku Narciarskiego. Podczas wieczoru wręczone zostały odznaczenia państwowe, resortowe, złote medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz odznaki Członka Honorowego PZN.
więcej o Konrad Wełpa odznaczony za zasługi dla sportu

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj