перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Prof. Stanisław Kistryn w Portugalii o finansowaniu szkolnictwa wyższego

07.10.2016
W dniach 6-7 października prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn uczestniczył w 3. forum zorganizowanym przez European University Association (EUA) poświęconym kluczowym tematom związanym z finansowaniem nauki i szkół wyższych. Wydarzenie to jest unikalne w swej formule, ponieważ zapewnia możliwość otwartej wymiany poglądów pomiędzy studentami, władzami uczelni, ekspertami, lokalnymi władzami i prywatnymi przedsiębiorcami. Gospodarzem tegorocznego forum był Uniwersytet w Porto.
Читати ще o Prof. Stanisław Kistryn w Portugalii o finansowaniu szkolnictwa wyższego
Studenci I roku wysłuchali wykładu inauguracyjnego
relacja

Studenci I roku wysłuchali wykładu inauguracyjnego

06.10.2016
Wieczorem 6 października 2016 r. w Auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się wykład inauguracyjny dla studentów I roku.
Читати ще o Studenci I roku wysłuchali wykładu inauguracyjnego
Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017
uroczystość

Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017

06.10.2016
Po raz piąty zainaugurowano nowy rok akademicki studiów na kierunku weterynaria w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Immatrykulacja studentów odbyła się 6 października w auli Collegium Novum UJ. Współgospodarzami uroczystości byli prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian oraz prof. Sylwester Tabor, prorektor ds. dydaktycznych i studenckich UR.
Читати ще o Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017
Salon All in UJ z Krzysztofem Gonciarzem

06.10.2016
Nie każdy absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego ma okazję stanąć po „drugiej stronie”, a już tym bardziej zobaczyć przed sobą wypełnioną po brzegi aulę Auditorium Maximum UJ. Z takim przyjęciem spotkał się 4 października 2016 r. Krzysztof Gonciarz – twórca filmowy, youtuber, komik internetowy oraz autor książek – podczas pierwszego w tym roku Saloniu All in UJ. Partnerem serii jest Dział Promocji i Informacji UJ.
Читати ще o Salon All in UJ z Krzysztofem Gonciarzem
Uniwersyteccy medycy nagrodzeni w plebiscycie "Gazety Krakowskiej"
osiągnięcie

Uniwersyteccy medycy nagrodzeni w plebiscycie "Gazety Krakowskiej"

04.10.2016
Po raz drugi "Gazeta Krakowska" rozstrzygnęła plebiscyt na Lekarza Małopolski. W tym roku swoje nagrody przyznawali zarówno sami czytelnicy, jak i członkowie specjalnie wyłonionej kapituły. W gronie zwycięzców znalazło się troje pracowników Szpitala Uniwersyteckiego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Statuetki wręczono 30 września podczas II Forum Medycznego Małopolski.
Читати ще o Uniwersyteccy medycy nagrodzeni w plebiscycie "Gazety Krakowskiej"