перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Dr Joanna Szafraniec nagrodzona w konkursie "Innowacja jest Kobietą"
osiągnięcie

Dr Joanna Szafraniec nagrodzona w konkursie "Innowacja jest Kobietą"

22.07.2016
Dr Joanna Szafraniec z Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji Wydziału Farmaceutycznego UJ CM została laureatką konkursu "Innowacja jest Kobietą" zorganizowanego przez Fundację Kobiety Nauki - Polską Sieć Kobiet Nauki. W nagrodę zaprezentuje swoje zwycięskie rozwiązania podczas Międzynarodowych Targów Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2016, które odbędą się jesienią bieżącego roku w Norymberdze.
Читати ще o Dr Joanna Szafraniec nagrodzona w konkursie "Innowacja jest Kobietą"
Granty na badania międzydziedzinowe od Narodowego Centrum Nauki
osiągnięcie

Granty na badania międzydziedzinowe od Narodowego Centrum Nauki

21.07.2016
Rozstrzygnięto 4. edycję konkursu Symfonia na międzydziedzinowe projekty badawcze. Eksperci Narodowego Centrum Nauki (NCN) wskazali 5 projektów, które otrzymają łącznie 22,5 mln zł. W dwa z nich będą zaangażowani naukowcy z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Małopolskiego Centrum Biotechnologii.
Читати ще o Granty na badania międzydziedzinowe od Narodowego Centrum Nauki
Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę
twarze uj

Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę

20.07.2016
Anna jest studentką pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich na kierunku neurobiologia na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzi z Grudziądza, a do Krakowa przyjechała specjalnie, aby rozpocząć studia w dziedzinie neurobiologii.
Читати ще o Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę
Niemal 70 mln zł z resortu nauki dla NCPS Solaris

19.07.2016
W związku z przystąpieniem Polski do Konsorcjum na rzecz Środkowoeuropejskiej Infrastruktury Badawczej (CERIC-ERIC) Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris, decyzją ministerstwa nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, otrzymało dofinansowanie w wysokości 69,6 mln zł na pokrycie kosztów operacyjnych do 2021 roku tytułem wkładu krajowego, wnoszonego na rzecz udziału w tym międzynarodowym przedsięwzięciu.
Читати ще o Niemal 70 mln zł z resortu nauki dla NCPS Solaris
Otwarto wystawę poświęconą polskim i węgierskim świętym
wydarzenie kulturalne

Otwarto wystawę poświęconą polskim i węgierskim świętym

18.07.2016
Z udziałem rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka odbył się w poniedziałek wernisaż wystawy "Bogactwo ubóstwa. Święte kobiety Polski i Węgier w średniowieczu", którą do 14 października można zwiedzać w krużgankach klasztoru franciszkanów w Krakowie przy pl. Wszystkich Świętych 5. Ekspozycja jest jednym z wydarzeń towarzyszących zbliżających się wielkimi krokami Światowych Dni Młodzieży.
Читати ще o Otwarto wystawę poświęconą polskim i węgierskim świętym