перейти до основного змісту

nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
Читати ще o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

29.10.2015
Prof. Wojciech Bałus z Wydziału Historycznego, prof. Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji oraz dr hab. Adam Chuderski z Wydziału Filozoficznego zostali laureatami subsydiów profesorskich Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP) 18. edycji programu Mistrz. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 28 października na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Читати ще o Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy

Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy

26.10.2015
Prof. Janusz Skalski oraz dr hab. Maciej Kowalczyk znaleźli się w gronie uhonorowanych tytułami Portrety Polskiej Medycyny 2015. Wręczenie wyróżnień zwieńczyło pierwszy dzień 11. edycji Forum Rynku Zdrowia, jednej z najbardziej opiniotwórczych debat o stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Co roku w dyskusji uczestniczy ponad tysiąc przedstawicieli środowiska medycznego oraz administracji publicznej i samorządowej.
Читати ще o Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy
Absolwenci WPiA UJ laureatami konkursów Urzędu Patentowego RP

23.10.2015
W XIII edycji konkursów o tematyce związanej z własnością intelektualną nagrodzono i wyróżniono ośmioro absolwentów i doktorantów z Wydziału Prawa i Administracji UJ.
Читати ще o Absolwenci WPiA UJ laureatami konkursów Urzędu Patentowego RP
Dr Piotr Szwedo odznaczony francuskim Orderem Palm Akademickich

Dr Piotr Szwedo odznaczony francuskim Orderem Palm Akademickich

20.10.2015
Dr Piotr Szwedo, adiunkt w Zakładzie Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, został laureatem francuskiego Orderu Kawalerskiego Palm Akademickich. Odznaczeniem tym wyróżnia się osoby, które swymi zasługami dla społeczności akademickiej i świata szkolnictwa przyczyniły się do intelektualnej, naukowej i artystycznej ekspansji Francji w świecie.
Читати ще o Dr Piotr Szwedo odznaczony francuskim Orderem Palm Akademickich