перейти до основного змісту

Uniwersytecki Test Coopera

Uniwersytecki Test Coopera

21.09.2016
17 września odbył się pierwszy Uniwersytecki Test Coopera - próba wytrzymałościowa, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Celem testu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej, będącej wyznacznikiem kondycji fizycznej, którą w zależności od wieku i płci określa się na podstawie pokonanego dystansu.
Читати ще o Uniwersytecki Test Coopera
Wernisaż wystawy „Kolorowe serce Włoch”

21.09.2016
20 września 2016 o 16:00 w Muzeum UJ Collegium Maius odbył się wernisaż wystawy „Kolorowe serce Włoch”, na której prezentowane są zdjęcia wykonane przez Małgorzatę Kistryn we włoskiej Umbrii.
Читати ще o Wernisaż wystawy „Kolorowe serce Włoch”
wizyta

20.09.2016
20 września 2016 r. na Uniwersytecie Jagellońskim złożyła wizytę delegacja z Washington University w Saint Louis (WUSTL) i afiliowanych instytucji, w skład której weszli m.in. prof. Melvin Blanchard, dyrektor Instytutu Edukacji Medycznej (Division of Medical Education) i kierownik staży z zakresu medycyny wewnętrznej w Szkole Medycznej WUSTL oraz prof. Philip Korenblat, dyrektor Centrum Badań Klinicznych nad Alergią, Astmą i Innymi Schorzeniami Układu Oddechowego w St. Louis.
Читати ще o Uniwersytet Jagielloński gości przedstawicieli Washington University w Saint Louis
Delegacja z chińskiego Ministerstwa Edukacji z wizytą na UJ
wizyta

Delegacja z chińskiego Ministerstwa Edukacji z wizytą na UJ

20.09.2016
19 września prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, spotkał się z delegacją ekspertów z chińskiego Ministerstwa Edukacji, która gościła na uniwersytecie Jagiellońskim w składzie: Xia Mingjiu, wicedyrektor Państwowego Biura ds. Ekspertów Zagranicznych, Peng Hao, wicedyrektor Międzynarodowego Stowarzyszenia Wymiany Personelu, Wei Ling, specjalistka departamentu ds. specjalistów w dziedzinach kultury i edukacji przy Państwowym Biurze ds. Ekspertów Zagranicznych oraz Cai Rui, wicedyrektor departamentu europejskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wymiany Personelu.
Читати ще o Delegacja z chińskiego Ministerstwa Edukacji z wizytą na UJ
Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków
nagrody

Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków

16.09.2016
- Pan profesor jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie ginekologii i dumą naszego uniwersytetu - mówił prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, który odczytał adres gratulacyjny i w imieniu rektora UJ wręczył prof. Antoniemu Baście srebrny medal "Plus ratio quam vis".
Читати ще o Prof. Antoni Basta uhonorowany przez Uniwersytet Jagielloński i miasto Kraków