перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Projekt z Instytutu Psychologii UJ wyróżniony przez Narodową Agencję Erasmus+

05.04.2024
Międzynarodowy projekt TEAM (Teacher Education About Multilingualism - edukacja dla nauczycieli na temat wielojęzyczności), który był współtworzony przez pracujące pod kierunkiem prof. Zofii Wodnieckiej zespoły z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego został wskazany przez Narodową Agencję Erasmus + jako przykład dobrej praktyki.
Читати ще o Projekt z Instytutu Psychologii UJ wyróżniony przez Narodową Agencję Erasmus+
Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ
rada uczelni

Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ

04.04.2024
Rada Uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego na posiedzeniu 4 kwietnia br. wskazała kandydatów na stanowisko rektora UJ na kadencję 2024-2028. Następcę profesora Jacka Popiela poznamy za 3 tygodnie. Wcześniej profesorowie ubiegający się o to stanowisko wezmą udział w debacie z przedstawicielami społeczności akademickiej najstarszej polskiej uczelni.
Читати ще o Członkowie Rady Uczelni zdecydowali, kto powalczy o fotel rektora UJ
Profesor Włodzimierz Wróbel nowym przewodniczącym KKPK

29.03.2024
Minister sprawiedliwości prokurator generalny Adam Bodnar nominował 27 marca br. prof. Włodzimierza Wróbla z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na przewodniczącego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego (KKPK), która zajmie się opracowaniem regulacji z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego materialnego, procesowego i wykonawczego, prawa karnego skarbowego oraz prawa o wykroczeniach.
Читати ще o Profesor Włodzimierz Wróbel nowym przewodniczącym KKPK
Dr Renata Mężyk-Kopeć z WBBB UJ laureatką konkursu NCN Weave-UNISONO

28.03.2024
Dzięki uzyskanemu wsparciu finansowemu w wysokości ponad 1,3 mln zł, badaczka z Zakładu Biochemii Komórki Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, wspólnie z prof. Tobiasem Langenhanem z niemieckiego Uniwersytetu w Lipsku (Rudolf Schönheimer Institut für Biochemie), przeprowadzi badania w obszarze komunikacji między komórkami w organizmie.
Читати ще o Dr Renata Mężyk-Kopeć z WBBB UJ laureatką konkursu NCN Weave-UNISONO
Sukcesy studentów SKN Terapii Celowanej i Układów Supramolekularnych UJ CM

28.03.2024
Adam Kozik zajął 3. miejsce w sesji ustnej "Farmacja i Nowe Technologie Biomedyczne" podczas XV Ogólnopolskiej Konferencji Postępy w Badaniach Biomedycznych, a Daniel Jankowski otrzymał stypendium ministra nauki na rok akademicki 2023/2024 za znaczące osiągnięcia naukowe oraz stypendium Fulbrighta.
Читати ще o Sukcesy studentów SKN Terapii Celowanej i Układów Supramolekularnych UJ CM