Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Relacje z wykładów i konferencji

relacja

Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym

07.10.2019
7 października rozpoczyna się Tydzień Zdrowia Psychicznego „Human Week" organizowany po raz pierwszy w Krakowie przez Szpital Uniwersytecki we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz Uniwersytetem Jagiellońskim. Wydarzenie będzie okazją, by zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie i skupić na zdrowiu psychicznym. Ułatwią to wykłady, warsztaty, spotkania ze specjalistami, seanse filmowe i wieczory poetyckie.
więcej o Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym
relacja

Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ

30.09.2019
W ubiegły piątek, 27 września Małopolska Noc Naukowców ponownie zawitała na Uniwersytet Jagielloński. Sale laboratoryjne i wykładowe zostały otwarte dla wszystkich tych, którzy przez jedną noc w roku chcieli wcielić się w rolę naukowca.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ
relacja

Śniadanie prasowe przed rozpoczęciem roku akademickiego na UJ

26.09.2019
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel oraz kanclerz Monika Harpula spotkali się z przedstawicielami mediów na zorganizowanym 26 września w Sali Senackiej Collegium Novum UJ śniadaniu prasowym.
więcej o Śniadanie prasowe przed rozpoczęciem roku akademickiego na UJ
relacja

Horizon Europe Weeks

17.09.2019
16 września rozpoczęło się organizowane po raz pierwszy na Uniwersytecie Jagiellońskim wydarzenie - Horizon Europe Weeks (HEW). Jest to inicjatywa umożliwiająca spotkanie wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki, którzy podczas trzydniowych spotkań mają okazję rozmawiać o prowadzonych przez siebie badaniach naukowych, wymieniać poglądy naukowe oraz wspólnie przygotować aplikacje do międzynarodowego projektu badawczego.
więcej o Horizon Europe Weeks
relacja

Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej

17.09.2019
16 września rozpoczęła się trzecia edycja Kraków Intellectual Property Law Summer School – Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej, która potrwa do 21 września 2019 roku. Organizatorem Szkoły Letniej jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj