Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

18.06.2018
Anglojęzyczne, stacjonarne studia o profilu ogólnoakademickim Environmental Protection and Management zaprojektowano z myślą o absolwentach studiów I lub II stopnia, poszukujących specjalistycznego wykształcenia z zakresu aktualnych problemów ochrony środowiska i zarządzania zasobami przyrody.
więcej o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
Szpital dziecięcy w Prokocimiu wyróżniony za edukowanie rodziców

15.06.2018
Projekt "Środowe spotkania dla rodziców", skierowany do matek i ojców dzieci hospitalizowanych w Oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu (USD), został wyróżniony w konkursie Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017. Podczas cotygodniowych, bezpłatnych zajęć wykwalifikowany personel szpitala uczy rodziców, jak opiekować się wcześniakiem lub chorym noworodkiem.
więcej o Szpital dziecięcy w Prokocimiu wyróżniony za edukowanie rodziców
Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii i Wydziału BBiB
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii i Wydziału BBiB

15.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 14 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii i Wydziału BBiB
UJ CM z nagrodą za program edukacyjny w obszarze zdrowia

15.06.2018
Realizowany w Instytucie Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum program Europubhealth+ otrzymał pierwszą nagrodę ASPHER Deans '& Directors Award za najlepszy program edukacyjny w obszarze zdrowia publicznego w regionie europejskim. Ceremonia wręczenia odbędzie się w przyszły piątek w Londynie podczas corocznego spotkania dyrektorów i dziekanów uczelni stowarzyszonych w ASPHER.
więcej o UJ CM z nagrodą za program edukacyjny w obszarze zdrowia
Promocje habilitacyjne WFAIS oraz Wydziału Matematyki i Informatyki
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WFAIS oraz Wydziału Matematyki i Informatyki

15.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki, które odbyły się 14 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WFAIS oraz Wydziału Matematyki i Informatyki