Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University
wizyta

Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University

04.07.2018
4 lipca 2018 w Collegium Novum odbyło się spotkanie z przedstawicielami Korea University. Jego tematem było rozszerzenie współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach podpisanego w zeszłym roku porozumienia Memorandum of Understanding.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University
Konsorcjum z udziałem UJ otrzymuje pół miliona euro na projekt

04.07.2018
Konsorcjum uczelni w składzie: Uniwersytet w Edynburgu (lider), Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Amsterdamski, Uniwersytet w Grenadzie, Uniwersytet w Pawii oraz Uniwersytet College Dublin, w ramach programu Erasmus+ 2018 Key Action 203 Strategic Partnerships for Higher Education, złożyło projekt „Digipass – Virtual Environments for Supporting Mobility”, który został wybrany do realizacji.
więcej o Konsorcjum z udziałem UJ otrzymuje pół miliona euro na projekt
Diamentowe granty dla wybitnie uzdolnionych studentów UJ
osiągnięcie

Diamentowe granty dla wybitnie uzdolnionych studentów UJ

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 80 laureatów znalazło się 14 młodych naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają dofinansowanie na realizację swoich badań.
więcej o Diamentowe granty dla wybitnie uzdolnionych studentów UJ
Dr hab. Anna Tischner odebrała nagrodę miesięcznika "Państwo i Prawo"
osiągnięcie

Dr hab. Anna Tischner odebrała nagrodę miesięcznika "Państwo i Prawo"

04.07.2018
Dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika "Państwo i Prawo" na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Dr hab. Anna Tischner odebrała nagrodę miesięcznika "Państwo i Prawo"

03.07.2018
3 lipca w Collegium Maius odbyło się spotkanie Rady Programowej Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego Instytut Konfucjusza w Krakowie. W jego trakcie podpisano dwie ważne umowy z Pekińskim Uniwersytetem Języków Obcych (PUJO).
więcej o Uniwersytet Jagielloński otworzył nowy rozdział we współpracy z chińską uczelnią