Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra
nagrody i wyróżnienia

Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

03.06.2018
1 czerwca 2018 roku, podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Grupy Coimbra w Salamance, prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec została wybrana członkiem Rady Wykonawczej tej organizacji.
więcej o Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra
Zakończyła się misja edukacyjna Uniwersytetu Jagiellońskiego w Chinach

01.06.2018
W dniach 23 maja - 1 czerwca br. w Chinach przebywali pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Delegacja złożyła wizytę m.in. w Southern University of Science and Technology, Shenzhen University, Shanghai International Studies, Sichuan University, Dalian University of Foreign Languages, Minzu University of China oraz Beijing Foreign Studies University.
więcej o Zakończyła się misja edukacyjna Uniwersytetu Jagiellońskiego w Chinach
Julia Kalęba i Aleksandra Kucharska najlepszymi studentkami w Polsce

01.06.2018
Studentki Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego Julia Kalęba i Aleksandra Kucharska zostały uhonorowane w konkursie Studencki Nobel, w którym wybierani są najlepsi polscy studenci. Pozostali laureaci na co dzień studiują na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego, Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego.
więcej o Julia Kalęba i Aleksandra Kucharska najlepszymi studentkami w Polsce
Zadymienie, ewakuacja pacjentów. Ćwiczenia w Szpitalu Uniwersyteckim

01.06.2018
W ubiegłą środę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziałach klinicznych alergii i immunologii oraz angiologii i kardiologii przy ul. Skawińskiej wybuchł pożar. Konieczna była ewakuacja całego personelu i pacjentów. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, bo były to tylko ćwiczenia.
więcej o Zadymienie, ewakuacja pacjentów. Ćwiczenia w Szpitalu Uniwersyteckim
Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES
osiągnięcie

Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

30.05.2018
Podczas odbywającego się w Amsterdamie VIII Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (European Society of Endocrine Surgeons - ESES) gremium kilkuset chirurgów endokrynologów w głosowaniu zadecydowało o wyborze prof. Marcina Barczyńskiego na prezydenta elekta tej organizacji. Jednocześnie na stanowisko audytora ESES wybrano dr. hab. Aleksandra Konturka, prof. UJ.
więcej o Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES