Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne
nominacje i promocje

Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

07.03.2018
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 7 marca 2018 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 54 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest ośmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

07.03.2018
7 marca podpisany został list intencyjny w sprawie nawiązania formalnej współpracy między Uniwersytetem Jagiellońskim a będącą ramieniem ONZ Światową Organizacją Własności Intelektualnej (World Intellectual Property Organization - WIPO) oraz Urzędem Patentowym RP.
więcej o Na WPiA UJ uruchomione zostaną nowe studia w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii
Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku

06.03.2018
22 lutego podczas uroczystej gali, która odbyła się w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie rozstrzygnięty został XXIII Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2017.
więcej o Krzysztof Swół jednym z najlepszych trenerów Małopolski 2017 roku
Delegacja z Iranu z wizytą na UJ

06.03.2018
6 marca Uniwersytet Jagielloński gościł w swoich murach delegację z Imam Khomeini International University w Iranie. Przybyłych naukowców przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Delegacja z Iranu z wizytą na UJ
Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

06.03.2018
3 marca na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbyły się zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM prof. Tomasza Grodzickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na starcie stanęli studenci, absolwenci oraz pracownicy UJ CM. Najmłodsi poznawali tajniki sztuki narciarskiej podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
więcej o Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie