перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

UJ rozszerza współpracę z największą w Polsce grupą energetyczną

06.02.2017
Organizację praktyk i staży dla studentów, współpracę z biurami karier UJ i organizacjami studenckimi zakłada umowa pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Grupą Tauron Polska Energia SA. W ubiegły piątek list intencyjny w tej sprawie podpisali prodziekan ds. rozwoju Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ dr hab. Maria Próchnicka oraz wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Grupy Tauron Kamil Kamiński.
Читати ще o UJ rozszerza współpracę z największą w Polsce grupą energetyczną
Wyprawa studentów z Wydziału Polonistyki do Izraela

06.02.2017
W dniach 22-29 stycznia 2017 r. grupa złożona ze studentów i doktorantki z Wydziału Polonistyki UJ wzięła udział w edukacyjno-badawczej wyprawie do Izraela.
Читати ще o Wyprawa studentów z Wydziału Polonistyki do Izraela
10 lat "Ekologii tropikalnej" na Uniwersytecie Jagiellońskim

02.02.2017
„Ekologia Tropikalna – zajęcia terenowe” - jedyny w Polsce tego typu kurs dla studentów prowadzony przez Instytut Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego obchodzi dziesięciolecie istnienia.
Читати ще o 10 lat "Ekologii tropikalnej" na Uniwersytecie Jagiellońskim
Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą na Cyprze
wizyta

Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą na Cyprze

02.02.2017
Na zaproszenie rady miasta oraz burmistrza Pafos Fedonasa Fedonosa delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego wzięła udział w dniach 28-29 stycznia 2017 r. w uroczystościach rozpoczynających objęcie przez to cypryjskie miasto zaszczytnego tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W 2017 roku Pafos rolę tę będzie dzielić wraz z duńskim Aarhus.
Читати ще o Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą na Cyprze
Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

01.02.2017
Snowboardzistka Weronika Biela, studentka Wydziału Matematyki i Informatyki UJ oraz Wydziału Astronomii, Fizyki i Informatyki Stosowanej UJ, zdobyła złoty medal w slalomie równoległym podczas rozgrywanej w Ałmatach (Kazachstan) 28. Uniwersjady Zimowej.
Читати ще o Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ