Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

UJ CM przedłuża współpracę z brytyjską uczelnią

23.02.2017
W ubiegłym tygodniu prorektor UJ ds. Collegium Medicum złożył wizytę w Szkocji, podczas której podpisana została kolejna umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum a Uniwersytetem w Edynburgu.
więcej o UJ CM przedłuża współpracę z brytyjską uczelnią
Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią
wizyta

Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią

20.02.2017
20 lutego 2017 r. Uniwersytet Jagielloński podpisał porozumienie z Uniwersytetem Keimyung, mającym siedzibę w Daegu w Korei Południowej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią
We wtorek rozpoczął się Miesiąc Języka Ojczystego

20.02.2017
Test wiedzy o języku polskim, ogólnopolskie konkursy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, cykl debat oksfordzkich i studencko-doktorancka konferencja "Nasz język ojczysty: etyka i estetyka słowa" - to tylko niektóre wydarzenia rozpoczynającego się 21 lutego br. Miesiąca Języka Ojczystego (MJO). Wydarzenie zwieńczy III Dyktando Krakowskie, które z Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego transmitować będzie portal Interia.pl.
więcej o We wtorek rozpoczął się Miesiąc Języka Ojczystego
Granty na przeprowadzenie niekonwencjonalnych zajęć dla młodzieży
osiągnięcie

Granty na przeprowadzenie niekonwencjonalnych zajęć dla młodzieży

14.02.2017
2 projekty z Uniwersytetu Jagiellońskiego dostały dofinansowanie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach konkursu "Ścieżki Kopernika 2.0" PO Wiedza Edukacja Rozwój. Za stworzenie i przeprowadzenie niekonwencjonalnych modułów zajęć, które mają rozbudzić w młodzieży ciekawość odpowiedzialne będą dr Kinga Gajda i dr Łucja Piekarska-Duraj z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ (WSMiP UJ).
więcej o Granty na przeprowadzenie niekonwencjonalnych zajęć dla młodzieży
UJ rozszerza współpracę z największą w Polsce grupą energetyczną

06.02.2017
Organizację praktyk i staży dla studentów, współpracę z biurami karier UJ i organizacjami studenckimi zakłada umowa pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Grupą Tauron Polska Energia SA. W ubiegły piątek list intencyjny w tej sprawie podpisali prodziekan ds. rozwoju Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ dr hab. Maria Próchnicka oraz wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Grupy Tauron Kamil Kamiński.
więcej o UJ rozszerza współpracę z największą w Polsce grupą energetyczną