Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Rektorzy apelują o zapewnienie bezpieczeństwa zagranicznym studentom

29.11.2016
W związku z informacjami o dużej liczbie haniebnych zachowań o podłożu ksenofobicznym w stosunku do studiujących w Polsce cudzoziemców, wyrażamy zaniepokojenie i zdecydowany protest przeciwko takim zachowaniom i apelujemy do właściwych służb państwa o skuteczne zapewnienie pełnego bezpieczeństwa studentom zagranicznym w naszym kraju - napisali członkowie KRASP w opublikowanym we wtorek apelu.
więcej o Rektorzy apelują o zapewnienie bezpieczeństwa zagranicznym studentom

29.11.2016
Kampania społeczna "Jestem dziennikarzem" opracowana przez Stowarzyszenie MediaTory to odpowiedź na niewielką świadomość społeczeństwa o działaniu mediów. Internauci i odbiorcy tradycyjnych środków przekazu często krytykują jakość dziennikarstwa, twierdząc, że jest ona coraz niższa. Tymczasem MediaTory od 10 lat pokazują, że dobre dziennikarstwo wciąż istnieje.
więcej o Studenci dziennikarstwa pokażą, jak świadomie i odpowiedzialnie korzystać z mediów
Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ
relacja

Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ

28.11.2016
28 listopada w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum odbyły się pokazy symulacji medycznych z wykorzystaniem nowoczesnych fantomów stanowiących wierny model organizmu pacjenta. Prezentacja miała charakter zajęć pokazowych ze studentami UJ CM.
więcej o Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ
Mariusz Szczygieł AuTORytetem w plebiscycie MediaTory

16.11.2016
Reporter i pisarz Mariusz Szczygieł, od kilkunastu lat związany z "Gazetą Wyborczą", otrzyma statuetkę w kategorii AuTORytet w tegorocznej edycji studenckiego plebiscytu dziennikarskiego MediaTory. Nazwiska laureatów w pozostałych 8 kategoriach poznamy podczas gali, która odbędzie się na początku grudnia w Auditorium Maximum UJ.
więcej o Mariusz Szczygieł AuTORytetem w plebiscycie MediaTory
"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej
wydarzenie studenckie

"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

02.11.2016
28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. W czerwcu ten cykl pokazów filmowych wygrał w konkursie na Studencki Projekt Roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna. Tym razem publiczność zgromadzona w Bibliotece Jagiellońskiej miała okazję obejrzeć film „Lot nad kukułczym gniazdem”.
więcej o "Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej