Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Mariusz Szczygieł AuTORytetem w plebiscycie MediaTory

16.11.2016
Reporter i pisarz Mariusz Szczygieł, od kilkunastu lat związany z "Gazetą Wyborczą", otrzyma statuetkę w kategorii AuTORytet w tegorocznej edycji studenckiego plebiscytu dziennikarskiego MediaTory. Nazwiska laureatów w pozostałych 8 kategoriach poznamy podczas gali, która odbędzie się na początku grudnia w Auditorium Maximum UJ.
więcej o Mariusz Szczygieł AuTORytetem w plebiscycie MediaTory
"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej
wydarzenie studenckie

"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

02.11.2016
28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. W czerwcu ten cykl pokazów filmowych wygrał w konkursie na Studencki Projekt Roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna. Tym razem publiczność zgromadzona w Bibliotece Jagiellońskiej miała okazję obejrzeć film „Lot nad kukułczym gniazdem”.
więcej o "Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej
Wydział Filologiczny nawiązał współpracę z międzynarodową firmą doradczą

28.10.2016
Firma Deloitte dołączyła do grona partnerów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Umowę, mającą na celu prowadzenie wspólnych działań opartych o różne formy współpracy, podpisali w czwartek 27 października br. w Collegium Novum dr hab. Elżbieta Górska, prof. UJ, dziekan Wydziału Filologicznego i Krzysztof Kwiecień, dyrektor HR na Europę Centralną Deloitte.
więcej o Wydział Filologiczny nawiązał współpracę z międzynarodową firmą doradczą
Diamentowe Granty dla młodych naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego
osiągnięcie

Diamentowe Granty dla młodych naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego

27.10.2016
Resort nauki przyznał blisko 16 milionów zł na finansowanie 83 projektów wybitnie uzdolnionych studentów studiów jednolitych magisterskich lub absolwentów studiów I stopnia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy. W gronie laureatów V edycji konkursu w ramach programu "Diamentowy Grant" znalazło się 23 młodych naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają na badania prawie 4,1 mln zł.
więcej o Diamentowe Granty dla młodych naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego
Bieg uliczny "5 na dobry początek"

15.10.2016
15 października na krakowskich Błoniach odbyła się II edycja Biegu „5 na dobry początek” o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego pod patronatem Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum. Najszybszy zawodnik – Jakub Woźniak – pokonał dystans 5 km w czasie 15:53, ustanawiając tym samym nowy rekord biegu.
więcej o Bieg uliczny "5 na dobry początek"