Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać

Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać

22.06.2016
Fabian jest studentem Wydziału Matematyki i Informatyki. Choć większość życia mieszkał w Berlinie i właśnie tam rozpoczął studia informatyczne, niedawno zdecydował się przenieść na Uniwersytet Jagielloński. Zapraszamy do przeczytania kolejnej części cyklu „Twarze UJ".
więcej o Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać
Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

17.06.2016
Bartłomiej Plewnia jest studentem II roku dziennikarstwa. Jego dziedzina studiów jest jednocześnie jego pasją, którą realizuje jako redaktor radia UJOT FM, nadającego z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

Związki Jana Pawła II z Uniwersytetem Jagiellońskim

16.06.2016
100 lat temu - 18 maja 1920 roku, w Wadowicach na świat przyszedł Karol Wojtyła. Pierwsze 18 lat życia przyszły papież Jan Paweł II, wybitny Polak, charyzmatyczny przywódca i autorytet, ale także poeta i poliglota, spędził właśnie w tym małopolskim miasteczku. Później wraz ojcem przeniósł się do Krakowa. Wtedy podejmuje studia polonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i zaczyna brać czynny udział w spotkaniach koła teatralnego.
więcej o Związki Jana Pawła II z Uniwersytetem Jagiellońskim
Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia

Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia

15.06.2016
Ola studiuje zaawansowane materiały i nanotechnologię na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. W nauce najbardziej pociąga ją podróż w nieznane oraz dokonywanie nowych, fascynujących odkryć. A także rzeczy, które ładnie wyglądają. Przedstawiamy kolejną osobę z cyklu „Twarze UJ".
więcej o Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia
Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu

Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu

13.06.2016
Marta w ubiegłym roku ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie kulturą i mediami na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie na tym samym wydziale jest doktorantką I roku nauk humanistycznych o zarządzaniu.
więcej o Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu