Wydarzenia studenckie

JU ESN Orientation Week

20.02.2017
Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ zapraszają wszystkich studentów zagranicznych do udziału w akcji Orientation Week, która odbędzie się w dniach 20–26 lutego 2017. To znakomita okazja do odkrycia Krakowa, lepszego poznania Uniwersytetu Jagiellońskiego i zaprzyjaźnienia się w innymi studentami oraz członkami ESN UJ.
więcej o JU ESN Orientation Week

Koncert Milky'ego Wishlake'a, Oly. i SALK w Klubie Żaczek

20.01.2017
Klub Żaczek zaprasza na koncert trzech zespołów związanych z wytwórnią Nextpop. 21 stycznia w Krakowie zagrają: Milky Wishlake, Oly. i SALK. Występ zespołów odbędzie się w ramach cyklu z muzyką alternatywną – Niepokorni. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa Ani Odrzygóźdź. Impreza rozpocznie się o 19.30. Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 20 zł, w dniu koncertu – 30 zł.
więcej o Koncert Milky'ego Wishlake'a, Oly. i SALK w Klubie Żaczek
kultura mobilna

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius

05.12.2016
30 listopada odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. Tym razem na miejsce projekcji została wybrana Aula Collegium Maius, gdzie odbyła się projekcja filmu „Absolwent”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius
wydarzenie studenckie mobilna

"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

02.11.2016
28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. W czerwcu ten cykl pokazów filmowych wygrał w konkursie na Studencki Projekt Roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna. Tym razem publiczność zgromadzona w Bibliotece Jagiellońskiej miała okazję obejrzeć film „Lot nad kukułczym gniazdem”.
więcej o "Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

WyStartUJ: Warsztaty dla osób rozpoczynających studia na UJ

07.10.2016
Rozpoczęcie studiów wiąże się często ze zmianą sposobu życia i jest wielkim krokiem w samodzielność. Aby studiować z korzyścią dla siebie warto zyskać te kompetencje, które są przydatne w studiowaniu i wartościowe dla przyszłych pracodawców.
więcej o WyStartUJ: Warsztaty dla osób rozpoczynających studia na UJ