Relacje z wykładów i konferencji

Pomoc nieuleczalnie chorym tematem konferencji w Auditorium Maximum

09.06.2015
Głównym celem konferencji jest przekazanie jej uczestnikom wiedzy na temat tego, czym jest medycyna paliatywna i jak ważną rolę odgrywa w opiece nad chorymi terminalnie.
więcej o Pomoc nieuleczalnie chorym tematem konferencji w Auditorium Maximum
Konferencja naukowa kardiochirurgów dziecięcych

08.06.2015
Głównymi tematami tegorocznej konferencji były najnowsze osiągnięcia w zakresie kardiologii interwencyjnej w leczeniu złożonych wad serca oraz nowe techniki kardiochirurgiczne.
więcej o Konferencja naukowa kardiochirurgów dziecięcych
Konferencja „Perspectives in Medical Biotechnology"

28.05.2015
W dniach 22-23 maja, w siedzibie Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie, odbyła się konferencja zorganizowana przez Zakład Biotechnologii Medycznej WBBiB UJ, we współpracy z Polskim Towarzystwem Biologii Komórki, krakowskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, a także z Międzynarodowym Laboratorium Stowarzyszonym LIA (Laboratoire International Associé).
więcej o Konferencja „Perspectives in Medical Biotechnology"
Sympozjum „Onkologia-Konstelacje 2015"

25.05.2015
24 maja w Auditorium Maximum UJ odbyło się V Sympozjum „Onkologia-Konstelacje 2015" zorganizowane przez Klinikę Onkologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum kierowaną przez dr. hab. Krzysztofa Krzemienieckiego.
więcej o Sympozjum „Onkologia-Konstelacje 2015"
Konferencja "Binational Conference - Update in Neurology"

25.05.2015
Uznani eksperci z Uniwersytetu w Rochester (NY, USA): prof. Robert Gross, prof. Andrew Goodman, prof. Robert Holloway oraz prof. Ralph Jozefowicz. wzięli udział w międzynarodowej konferencji neurologicznej, która odbyła się 23 maja w Auditorium Maximum.
więcej o Konferencja "Binational Conference - Update in Neurology"