Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH
nominacje i promocje

Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH

26.01.2016
Dr hab. Marek Kucia, prof. UJ został powołany do Rady Międzynarodowego Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście (MCEAH) w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau. Rada stanowi ciało doradcze oraz opiniuje podejmowaną przez MCEAH działalność edukacyjną. Jej członków powołuje minister kultury na wniosek Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. Nominacja dla dr. hab. M. Kuci, prof. UJ zostanie wręczona w marcu.
więcej o Prof. Marek Kucia powołany do Rady MCEAH
Studenci UJ zwycięzcami konkursu EYe on Tax
wydarzenie studenckie osiągnięcie

Studenci UJ zwycięzcami konkursu EYe on Tax

25.01.2016
Drużyna „Maczeta Podatkowa" w składzie: Jakub Cieśla, Arkadiusz Czach, Wiktor Podsiadło i Sebastian Trzcina wygrała XI edycję konkursu z zakresu prawa podatkowego.
więcej o Studenci UJ zwycięzcami konkursu EYe on Tax
Jerzy Stuhr w Salonie All In UJ

25.01.2016
22. stycznia stowarzyszenie All In UJ gościło niezwykłą osobistość naszej rodzimej kultury. Profesor Jerzy Stuhr odwiedził studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach projektu Salon All In UJ.
więcej o Jerzy Stuhr w Salonie All In UJ
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

25.01.2016
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczyli uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystości odbyły się 22 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 37 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
Ambasador Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

22.01.2016
22 stycznia 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ambasador Chorwacji w Polsce dr Andrea Bekić, w towarzystwie małżonka dr. Darko Bekicia W Collegium Novum przyjął ich rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim