Dwa wieki Towarzystwa Naukowego z Uniwersytetem Krakowskim połączonego
relacja

Dwa wieki Towarzystwa Naukowego z Uniwersytetem Krakowskim połączonego

09.12.2015
„Twoja wiedza jest niczym, jeśli nie staje się udziałem innych" - słowa tej łacińskiej sentencji (Scire tuum nihil est, nisi te scire hoc sciat alter) znalazły się na okolicznościowym medalu, który prezes Polskiej Akademii Umiejętności prof. Andrzej Białas wręczył rektorowi UJ prof. Wojciechowi Nowakowi, wiceprezydent miasta Krakowa Elżbiecie Koterbie i byłemu wojewodzie małopolskiemu Jerzemu Millerowi.
więcej o Dwa wieki Towarzystwa Naukowego z Uniwersytetem Krakowskim połączonego
Biolog molekularny z UJ nagrodzony międzynarodowym grantem

09.12.2015
8 grudnia 2015 r. Europejska Organizacja Biologii Molekularnej (EMBO) przyznała nagrody EMBO Installation Grants. Wśród nagrodzonych jest dr Sebastian Glatt z Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ.
więcej o Biolog molekularny z UJ nagrodzony międzynarodowym grantem
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

09.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dwanaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Uroczyste odnowienie doktoratu prof. Janusza Szwai

08.12.2015
We wtorek 8 grudnia 2015 roku w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia doktoratu profesora Janusza Szwai, wybitnego prawnika i długoletniego pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uroczyste odnowienie doktoratu prof. Janusza Szwai
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu

08.12.2015
Prof. Piotr Laidler, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu