Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Małgorzata Zając w finale 18. edycji konkursu <span lang="en">Julles Allemand Trophy</span>
osiągnięcie

Małgorzata Zając w finale 18. edycji konkursu Julles Allemand Trophy

25.07.2022
28 czerwca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbył się finał krajowy międzynarodowego konkursu adresowanego do studentów stomatologii, który wygrała Małgorzata Zając, wówczas studentka, a dziś absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.
więcej o Małgorzata Zając w finale 18. edycji konkursu Julles Allemand Trophy
Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju z grantem <span lang="en">Jean Monnet Network</span>

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju z grantem Jean Monnet Network

25.07.2022
Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, reprezentowane przez prof. Emiliana Kavalskiego, lidera projektu POET, jest jednym z partnerów zwycięskiego grantu Jean Monnet "Jaka rola Europy w regionie Indo-Pacyfiku? Optyka polityki regionalnej na unijną strategię Indo-Pacyfiku 2022-25".
więcej o Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju z grantem Jean Monnet Network
Uniwersytet Jagielloński gościł dyplomatów z Arabii Saudyjskiej

22.07.2022
Spotkanie rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela z ambasadorem Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce Saadem Salehem Al-Salehem było głównym punktem wizyty saudyjskiej delegacji w murach najstarszej polskiej uczelni. Goście z Półwyspu Arabskiego zwiedzili także reprezentacyjne budynki Collegium Novum oraz Collegium Maius.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł dyplomatów z Arabii Saudyjskiej
Pacjenci onkologiczni zyskali bardziej komfortowe warunki leczenia

22.07.2022
Po wielu zmianach adresu Oddział Kliniczny Onkologii, Dzienny Oddział Chemioterapii oraz Poradnia Onkologiczna Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zyskały stałą siedzibę w murach dawnego Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof przy ul. Kopernika 50. Od 1 sierpnia będzie tam również mieściło się Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi "Breast Unit".
więcej o Pacjenci onkologiczni zyskali bardziej komfortowe warunki leczenia
Najmłodszy w historii Polski profesor tytularny pracuje w UJ CM
osiągnięcie

Najmłodszy w historii Polski profesor tytularny pracuje w UJ CM

21.07.2022
Mateusz Hołda z Wydziału Lekarskiego UJ CM (WL UJ CM) jest pierwszym polskim naukowcem, któremu przyznano tytuł profesora tytularnego przed ukończeniem 30. roku życia. 4 lipca postanowieniem prezydenta RP Andrzeja Dudy otrzymał tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne. Do tej pory najmłodszym polskim profesorem był Krzysztof Sośnica z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej o Najmłodszy w historii Polski profesor tytularny pracuje w UJ CM