Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Dr Mateusz Hołda na europejskiej liście "30 under 30" magazynu "Forbes"
osiągnięcie

Dr Mateusz Hołda na europejskiej liście "30 under 30" magazynu "Forbes"

12.02.2019
Amerykańskie czasopismo „Forbes” po raz czwarty przygotowało europejską edycję listy „30 under 30”, gdzie w dziesięciu kategoriach wytypowanych zostało po 30 wpływowych osób, które choć nie ukończyły jeszcze 30. roku życia, to już wyrastają na liderów w swoich branżach.
więcej o Dr Mateusz Hołda na europejskiej liście "30 under 30" magazynu "Forbes"
Chirurdzy z UJ CM w prestiżowym projekcie Innovations in Surgery

Chirurdzy z UJ CM w prestiżowym projekcie Innovations in Surgery

07.02.2019
I Katedra Chirurgii Ogólnej UJ Collegium Medicum, jako jedyna polska klinika, została włączona do prestiżowej światowej grupy klinik chirurgicznych współpracujących w ramach międzynarodowego projektu Innovations in Surgery. Zainicjowany i prowadzony przez amerykańską klinikę Cleveland Clinic projekt polega na regularnej wymianie wiedzy i doświadczeń, m.in. w ramach comiesięcznych wideokonferencji.
więcej o Chirurdzy z UJ CM w prestiżowym projekcie Innovations in Surgery
Naukowcy z WBBiB UJ kolejnymi laureatami konkursu Miniatura 2

Naukowcy z WBBiB UJ kolejnymi laureatami konkursu Miniatura 2

05.02.2019
Dr Anna Hebda i dr Mirosław Zarębski z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii (WBBiB) dołączyli do grona 33 pracowników naukowych z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy już otrzymali dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty w programie Miniatura 2. Jego celem jest wsparcie naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego Narodowego Centrum Nauki (NCN).
więcej o Naukowcy z WBBiB UJ kolejnymi laureatami konkursu Miniatura 2
Sukces studentek prawa z UJ

Sukces studentek prawa z UJ

04.02.2019
Ada Markuszewicz, Joanna Wójtowicz i Anna Zymuła z Wydziału Prawa i Administracji UJ wzięły z powodzeniem udział w międzynarodowym konkursie mediacyjnym Lex Infinitum.
więcej o Sukces studentek prawa z UJ
"Science" donosi o sukcesie fizyków z UJ

"Science" donosi o sukcesie fizyków z UJ

16.01.2019
Fizycy z Zakładu Fizyki Nanostruktur i Nanotechnologii UJ wytworzyli po raz pierwszy nanopłatki grafenowe bezpośrednio na powierzchni ditlenku tytanu.
więcej o "Science" donosi o sukcesie fizyków z UJ